מבזקיםמשפטי/פלילי

המשטרה עצרה 4 תושבי מזרח ירושלים בחשד לציד בלתי חוקי

בפעילות משותפת של שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל ופקחי רשות הטבע והגנים נתפסו השבוע 4 חשודים בציד לא חוקי של חוחיות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בפעילות הראשונה שנערכה ביום רביעי השבוע, הוביל מידע מודיעיני את שוטרי מג"ב ופקחי רשות הטבע והגנים להתחקות אחר חשוד שהיה בנסיעה ברכבו לכיוון צפון הארץ והגיע לאזור נחל אל-על שברמת הגולן. הכוחות שנערכו באזור, הבחינו בחשוד נכנס לשמורה לבצע ככל הנראה ציד חוחיות וביציאתו משם ביצעו הכוחות את מעצרו. בחיפוש ברכבו נמצאו 5 חוחיות שהוסלקו ברכב.

החשוד, תושב מזרח ירושלים בשנות ה-30 לחייו נעצר להמשך חקירה של רשות הטבע והגנים.

צילום: ליעד לינג, רשות הטבע והגנים

בפעילות נוספת שהתקיימה יום למחרת, הוביל מידע מודיעיני את כוחות מג"ב ורשות הטבע והגנים להיערכות מבצעית במעבר הבקעה שכללה תצפיות ומארבים. הכוחות עצרו כלי רכב ובו 3 חשודים תושבי מזרח ירושלים ואיתרו בחיפוש ברכב 7 חוחיות מוסלקות שככל הנראה ניצודו באזור רמת הגולן.

3 החשודים, תושבי מזרח ירושלים בשנות ה-30-40 לחייהם נעצרו לחקירת רשות הטבע והגנים.

צילום: ליעד לינג, רשות הטבע והגנים

הפעילות המשותפת של משמר הגבול ורשות הטבע והגנים המתקיימת כיום במסגרת אמנה שנחתמה לפני כחצי שנה בין הארגונים תתעצם ותתגבר. מדובר בשיתוף פעולה מבצעי, מודיעיני וחקירתי שמביא בחודשים האחרונים להצלחות מבצעיות רבות.

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!