כלכלהמבזקים

משכנתא אחרי פשיטת רגל ובעיות בי די איי- מרטין בוקסדורף

רוצים לקחת משכנתא אחרי שעברתם בעיות של פשיטת רגל בעבר? אז הנה הגעתם למקום הנכון בדיוק. שמי מרטין בוקסדורף והמומחיות שלי היא טיפול בפושטי רגל לשעבר שרוצים לקחת משכנתא. אז אם אתם במצב הזה- אני האיש שלכם למשימה הזו.

אחרי שעוברים פשיטת רגל חווים תקופה ארוכה מאוד של יובש, כאשר הבנקים מתעלמים, החיים הם רק בפלוס ואף אחד לא רוצה לתת משכנתא. אבל כשהזמן מתחיל לעבור, מתחילים לחשוב מחדש על דברים כמו קניית בית או שדרוג בית.

כאשר מגיעים למצב הזה, אני האיש שאתם צריכים. כל יום אני נלחם מול הבנקים כדי להשיג משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל, במרבית המקרים אני מצליח ומביא הצלחות מרשימות. אני רוצה ברשותכם להסביר קצת על איך עובד תהליך של קבלת משכנתא אחרי פשיטת רגל ויותר מכך, מה אנחנו צריכים לדעת כדי שזה יקרה.

מחיקות חוב

הדבר הראשון ואולי הקריטי ביותר זה להבין אילו בנקים "מחוקים". כלומר איזה בנקים היו איתם מחיקות חוב, הסדרי חוב, בעיות של הלוואות שלא שולמו בזמן וכו. הסיבה שזה חשוב היא שכל הבנקים האלו הם בנקים שלעולם לא יתנו לכם משכנתא.

קראו גם:  השוטר שמע צעקות, חתר למגע ועצר את החשוד בחטיפת תיק מאישה מבוגרת

הסיבה השנייה היא שזה נראה מאוד רע כאשר ב"רקורד הפיננסי" יש הרבה בעיות מול בנקים. כמובן שזה מרתיע מאוד בנקים אחרים, כאשר מגיעים לבקש משכנתא ורואים הרבה בעיות מול בנקים אחרים. לכן זה הדבר הראשון שצריכים להתייחס אליו. לצערי כבר יצא לי

מרטין בוקסדורף
מרטין בוקסדורף

לראות הרבה מאוד אנשים שנשרפו בפשיטת הרגל מול כל הבנקים, שזה מאוד מעציב.

ההבדל בין אז להיום

נכון בעבר הייתה פשיטת רגל, אבל נקודת המבט שלי היא מי אתם היום. נכון שהיו בעיות, אבל אני מסתכל על ההווה. אנחנו רוצים להראות לבנקים תדמית מסודרת מאוד של אנשים ש"למדו לקח" מהבעיות שלהם והיום מתנהלים אחרת לגמרי.

מה זה אומר: אם אתם שכירים, אז תלושים מסודרים עם הפקדות תואמות בחשבון הבנק. אם אתם לומדים בישיבה או כולל, חובה להראות הכנסות שמופקדות בעובר ושב בבנק.

קראו גם:  נעצרו 4 תושבי המרכז בחשד למעורבות בירי וזריקת רימון הלם לעבר בניין

חשבון העובר ושב צריך להיות מסודר מאוד, אין הלוואות שלא משולמות בזמן, אין חריגות ממסגרת האשראי, רצוי שלא יהיה הלוואות בכלל. החשבון צריך להיראות מסודר הרבה יותר מאשר אצל אדם רגיל.

אחרי שעברתם בעיות משמעותיות וצריכים משכנתא, כמו למשל משכנתא למי שיש הפטר, צריכים לשדר תדמית הרבה יותר טובה מאשר האדם הרגיל. אם לאדם ללא בעיות מותר שיהיה קצת "חריגות" בחשבון הבנק שלו, לאדם עבר בעיות, אסור שיהיה שום חריגה ושום תקלה. הכול אמור להיות פיקס.

קצת זמן שיעבור-

תראו, אני מקבל הרבה מאוד טלפונים של אנשים שהיו להם הרבה מאוד תיקים של הוצאה לפועל ובדיוק עכשיו נסגרו, אנשים שהרגע ממש עכשיו סיימו הפטר. לצערי הדברים טריים יותר מדי. אי אפשר לקחת משכנתא ישירות אחרי ההפטר או רגע אחרי שנסגרו כל התיקים.

קראו גם:  שני נשקי M-16 ושני אקדחים נתפסו בתוך בור בבית בכפר סמוע

המערכת דורשת תקופת צינון, אחרי שסגרתם את כל התיקים בהוצאה לפועל למשל, שהם חלק בכל בעיה פיננסית, לוקח חודשים עד שהם נמחקים מתוך המערכות של הבנקים. מהסיבה העיקרית הזו ועוד הרבה סיבות אחרות, נדרשת תקופת צינון ארוכה יותר כדי להגיש בקשת משכנתא חדשה.

אחוז מימון במשכנתא-

אנחנו יודעים שהמקסימום שניתן לקבל במשכנתא זה 75 אחוז משווי הבית, אבל כאשר מבקשים משכנתא עם עבר של בעיות כבדות, כמו פשיטות רגל, הוצאות לפועל והגבלות – רצוי מאוד לבקש פחות משכנתא, כדי להקל על הבנקים בקבלת ההחלטה הנכונה לנו.

קצת עלי-

שמי מרטין בוקסדורף והמטרה שלי היא להילחם מול הבנקים כדי להשיג לכם משכנתא למרות כל הבעיות שהיו ועם כל הקשיים. אני לעולם לא מוותר ובהרבה מאוד מקרים אני מצליח להשיג את המשכנתאות עבור האנשים שאני עובד עבורם.

מרטין 0508116397

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן