מבזקיםצבא וביטחון

הפרות סדר אלימות מאוד בעזה – צפו בטרור ובתמונות

כפי שניתן לראות בתמונות שפרסמו המחבלים ברצועת עזה, אפשר להבין שמרחק 300 מטר מהגדר כפי שהובטח לישראל אין פה. בשעות אחר הצהריים (שישי) החלו כ-6,000 מחבלים להתפרע ב-5 מוקדים לאורך גדר המערכת ברצועת עזה. במהלך הפרות הסדר הושלכו לעבר לוחמי צה"ל מעל 50 מטעני נפץ, עשרות רימונים, בקבוקי תבערה, מטחי אבנים, טרור ללא הפסקה שכלל גם ניסיונות חבלה של ממש בגדר המערכת כולל נזקים שנגרמו לגדר בכמה מוקדים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בלי קשר לאלימות על הגדר המחבלים הפריחו עשרות זרים של בלוני תבערה וגרמו ל-3 שריפות באזור המועצה האזורית שער הנגב ובמועצה האזורית אשכול. השריפות טופלו וכובו על ידי לוחמי האש, לוחמי צה"ל ורבש"צים.

במהלך הפרות הסדר נפגעו מעל 50 מחבלים כאשר אחד המחבלים חוסל על ידי לוחמי צה"ל לאחר שניסה לחתוך את גדר המערכת בדרום הרצועה. בקרב הלוחמים לא היו נפגעים.

 

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

3 תגובות

 1. השם ילחם לכם ואתם תחרישון

  תחרישון…. הכוונה
  לחרוש את התורה
  תלמוד תורה…
  בתגובה לרישעות אוייבנו
  נגביר את תלמוד התורה
  בעם היהודי

 2. משלמים להם מהכסף הקטרי לעשות פרובוקציות ,,,
  ברור שהחמאס מארגן משלם ונותן להם חומרי נפץ הרי איך מגיע רימון לאזרח בעזה !!!???
  נקווה שהחיסול הממוקד ייושם בשטח !!!!!

 3. ובאמת למה ציפתם שהגללים מעזה יקימו את מה שהבטיחו? הרי כולנו יודעים שלשקר זה חלק גדול של הקוראן ולכן חברי יקרים הבא להורגך קום השכם ו…….!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!