מבזקיםפוליטי / מדיני

"נתניהו בוודאות יהיה ראש הממשלה. איזו ממשלה ירכיב? תלוי בכם"

יו"ר הימין החדש שרת המשפטים איילת שקד אמרה הערב במוצ"ש תרבות בכוכב יאיר – צור יגאל כי "מפלגת גנץ-לפיד היא שירקס. זו מפלגת שמאל שמעורבבים שם 27 אנשי שמאל עם שלושה אנשי ימין. זו אחיזת עיניים. אני לא מבינה למה הם מתחבאים ולא אומרים 'אנחנו מפלגת שמאל'. הם צריכים לומר את האמת ואת האני מאמין שלהם. אני לא מעריכה פוליטיקאים שמסתירים את הזהות שלהם. במפלגה שלנו יש שתי נשים בשלישיה הראשונה וחמש נשים בעשירייה הראשונה. במפלגת גנץ אין אף אשה בחמישיה הראשונה".

לדבריה, "מה שקובע זה הגוש. המאזן בין הגושים לא השתנה. נתניהו בוודאות יהיה ראש הממשלה, השאלה איזו ממשלה הוא ירכיב וזה כבר תלוי בכם – כמה מנדטים נקבל".

השרה איילת שקד

על השאלה מה דעתה לגבי האיחוד של הבית היהודי עם עוצמה לישראל אמרה: "השמאל התגלה במלוא צביעותו. תהום גדולה קיימת בין עמדותיי לעמדות עוצמה יהודית, אבח כנסת ישראל יודעת להכיל גם קצוות. גם השמאל הכיל קצוות. בחד"ש יושב בחור בשם עופר כסיף שקרא לי חלאה ניאו נאצית ויש לו התבטאויות הרבה יותר חמורות משל אנשי עוצמה יהודית. זה בסדר שקיימת הסתייגות, אבל יש כאן צביעות: השמאל מסמן את הקצה הימני ושוכח לבדוק מה הקצה שלו".

שקד הדגישה: "אנחנו מפלגה של ימין כלכלי לעומת גנץ שהביא את ניסנקורן, ימין מדיני כדי שאתם לא תהפכו להיות 'עוטף יו"ש', ושמרנות משפטית".

השרה איילת שקד

תגובה אחת

Back to top button