מבזקיםפוליטי / מדיני

השרה רגב כינתה את הרמטכ”לים “ליצנים” וחטפה תגובות זועמות

שרת התרבות והספורט מירי רגב התייחסה לפני זמן קצר (חמישי) לאיחוד בין יו”ר חוסן לישראל בני גנץ, יו”ר יש עתיד יאיר לפיד, יו”ר תל”ם בוגי יעלון וגבי אשכנזי וכינתה את הארבעה “ליצנים”.

בפוסט שכתבה בעמוד הפייסבוק שלה אמרה רגב לצד התמונה שפרסמו הארבעה כשהם עומדים אחד ליד השני כשברקע ישנן מנורות שמתיישבות לכאורה על ראשו של כל אחד מהארבעה כי “תמונה אחת שווה אלף מילים… ארבעה ליצנים חברו יחד למפלגה אחת חסרת אחריות. הם באמת חושבים שניתן להם לנהל את המדינה? לא נגענו… (לקראת פורים, יצא להם טוב כמו כובעי ליצן על הראש) ”

הכינוי “ליצנים” על הארבעה כששלושה מהם שירתו את המדינה עשרות שנים ועמדו בראש הצבא כרמטכ”לים עוררו זעם רב ברשת והפוסט זכה לגינויים רבים.

קראו גם:  על רקע המעבר לדרום: צמרת צה"ל נפגשה עם ראש עיריית באר שבע

ג’קוב שולמן כתב בתגובה לפוסט של רגב, “מירי. אני מצביע ליכוד 40 שנה. איך את לא מתביישת לקרוא ל 3 רמטכלים ליצנים. רק בגלל אחת כמוך ייתכן ולא אצביע לליכוד הפעם את פשוט מביישת אותנו בסגנון השפל שלך. תתמודדי ותגיבי כראוי ולא כתת רמה.”

אורי ג’לינסקי כתב, “גועל נפש. ונניח שאני לא מת עליהם, השפה שלך מבזה אותך אותנו. יש דרכים מכובדות יותר לנהל דיון ציבורי. תנסי פעם, אולי תראי שזה לא כזה קשה להימנע מלדבר כמו ילד בן שש.”

אנה גוטמן כתבה: “יש פה 3 רמטכ”לים בתמונה, ונכון שהם מאיימים על שלטון הצאר שלך, אבל מי את חושבת שאת??!! מה את עשית למען המדינה חוץ מפרובוקציות מביכות??? את ליצנית מביכה עם אפס עשיה פרלמנטרית, אפס ממלכתיות. מקווה מאוד למען עתיד ילדינו שדמות מביכה כמוך תרד מהכותרות בקרוב!”

קראו גם:  ח"כ זוהר: "הסיעה תקיים הצבעה, להערכתי רוב החברים ירצו לתמוך בחוק''

“יא בושה מהלכת” כתב מתן ברכה בתגובה לפוסט של רגב, “מאיפה האומץ לקרוא לשלושה רמטכ”לים “ליצנים”? ועוד בתור אחת שהמפלגה שלה מכילה את נאוה בוקר, מיקי זוהר, איוב קרא ואורן חזן… איבדת את זה לגמרי. אה כן, הליצנים האלו הם גם במקרה מינוי של ביבי”.

מלי ימין-בן חור כתבה, “אני מצביעה לביבי אבל כשאני רואה את הפוסט שלך ההזויי.. גורמת לי לשים פתק לבן. תלמידי להעריך את מי שמתמודד מולך. ולא לצאת בהצהרות מטופשות.. להבא אין אין לך משהו חכם לפרסם עדיף לשתוק.. את הורסת את ביבי חבל”.

ועוד שלל תגובות נכתבו בגנות הפוסט שכתבה רגב.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן