מבזקיםצרכנות

הכל במכונה אחת: חברת LG וברימאג משיקות את ה"מְכַבֵּשֶת"

חברת ברימאג, המתמחה ביבוא, שיווק והפצה של מותגי חשמל מהמובילים בעולם, מציגה את ה"מְכַבֵּשֶת" – מכונת כביסה של המותג LG המבצעת שתי פעולות: מכבסת ומייבשת במכונה אחת.

עם כניסתה של המְכַבֵּשֶת לשוק, LG משיקה קטגוריה חדשה המהווה מהפכה צרכנית, בה הצרכן נהנה ממכונת כביסה מעולה ואיכותית, בעלת שם ומוניטין, חסכונית באנרגיה (דירוג אנרגטי A), עם כל היתרונות של מכונות הכביסה של LG כגון מנוע אינוורטר בהנעה ישירה, פונקציית ניקוי בקיטור ועוד. כמו כן הצרכן מרוויח מקום רב, במקום שני מכשירים הוא מקבל מכשיר אחד.

צילום: יח"צ ברימאג

למְכַבֵּשֶת פונקציית קיטור מתקדמת של LG, המפחיתה קמטים בבגדים המתכבסים, משמידה כ 99.9% מהאלרגניים ומרעננת את הבגד.

המְכַבֵּשֶת מצוידת במנוע אינוורטר בהנעה ישירה – Direct Driveשקט וחסכוני במיוחד . חברת LG מעניקה 10 שנות אחריות למנוע (בכפוף לתעודת אחריות).

קיימים 4 דגמים של המְכַבֵּשֶת: קיבולת של עד 17 ק"ג כביסה + 10 ק"ג ייבוש, קיבולת של עד 8 ק"ג כביסה + 5 ק"ג ייבוש, קיבולת של עד 12 ק"ג כביסה + 8 ק"ג ייבוש, קיבולת של עד 10 ק"ג כביסה + 7 ק"ג ייבוש.

צילום: יח"צ ברימאג

בארבעת הדגמים קיימים 6 מצבי כביסה כולל מצב כביסה המדמה כביסה ידנית, בורר סחיטה משתנה, מגוון טמפרטורות מקר ועד 95 מעלות, WI-FI Control המאפשר שליטה מרחוק מכל מקום על מכונת הכביסה, מערכת לניקוי בקיטור המשתלבת בתהליך הכביסה לניקוי כתמים קשים, ולהשמדת אלרגנים וקרדית האבק, 14 תכניות כביסה ו-4 תכניות ייבוש, תכנית לניקוי עצמי של תוף הכביסה, בדיקה עצמית וחיווי תקלות, טיימר השהייה – מ-3 עד 19 שעות, תכנות זמן הסיום, מערכת חכמה לאיתור תקלות ופתרונות באמצעות טלפון חכם ותכונות נוספות המקלות ומייעלות את עבודת הכביסה והייבוש.

צילום: יח"צ ברימאג

מחירים לצרכן: החל מכבשת ל 8 ק"ג 3,990 ש"ח עד מכבשת ל 10 ק"ג – 7,490 ש"ח.

דגם F1710CV – מחיר המְכַבֵּשֶת ל-17 ק"ג כביסה + 10 ק"ג ייבוש : 7,490 ₪ מחיר מומלץ לצרכן

דגם 0805CW – מחיר המְכַבֵּשֶת ל-8 ק"ג כביסה + 5 ק"ג ייבוש : 3,990 ₪ מחיר מומלץ לצרכן

דגם CWT1208 F – מחיר המְכַבֵּשֶת ל-12 ק"ג כביסה + 8 ק"ג ייבוש : 5,490 ₪ מחיר מומלץ לצרכן

דגם CWT1007 F – מחיר המְכַבֵּשֶת ל-10 ק"ג כביסה + 7 ק"ג ייבוש : 4,990 ₪ מחיר מומלץ לצרכן

תגובה אחת

Back to top button