בריאותמבזקים

המרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה בבית חולים סורוקה פתח את שעריו

המרפאות ואשפוזי היום לאונקולוגיה והמטולוגיה פתחו היום (ראשון) שעריהם למטופלים במרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה ומכון ד"ר לארי נורטון בסורוקה.

המרכז מצעיד את המערכים לאונקולוגיה, להמטולוגיה ולכירורגיה אונקולוגית בבית החולים לעידן חדש ומהווה ציון דרך היסטורי לתושבי הנגב בפרט ולתושבי הארץ בכלל, בכל הנוגע לטיפול ולחקר של תחלואת הסרטן.

בחוד החנית של מרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה עומדים: פרופ' יצחק אביטל – מנהל המרכז, שמביא לסורוקה את הניסיון הרב שצבר הן בתחום ניהול מרכזי סרטן בעולם והן בתחום הכירורגיה האונקולוגית, פרופ' ניר פלד – מנהל המערך האונקולוגי, בעל שם עולמי בתחום סרטן הריאה וד"ר איתי לוי – מנהל המחלקה ההמטולוגית בסורוקה ומוביל בתחומו.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

מרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה ומכון ד"ר לארי נורטון, מהווה מרכז כוללני לטיפול ולחקר מחלת הסרטן ומחולל מהפיכה בטיפול במחלת הסרטן בנגב. זהו מרכז מוביל מסוגו בארץ ובעולם, ומוענקים בו טיפולים באיכות הרפואית הטובה שיש ובטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות ביותר, בשילוב עם תנאי הטיפול הטובים ביותר בארץ, וכל זאת בקרבה למקום מגוריהם של המטופלים.

מרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה. צילום: דוברות בי"ח סורוקה

בחוד החנית של מרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה ומכון ד"ר לארי נורטון בסורוקה עומדים פרופ' יצחק אביטל, מנהל המרכז, שמביא עימו לסורוקה את הניסיון הרב שצבר הן בתחום ניהול מרכזי סרטן בעולם, בתחום הכירורגיה האונקולוגית ומחקר תאי גזע סרטניים יחד עם פרופ' ניר פלד, מנהל המערך האונקולוגי, ד"ר איתי לוי, מנהל המחלקה ההמטולוגית בסורוקה ואנשי הצוות הנוספים במרכז.

ליוונו את איתן טוביה, המטופל הראשון של מרכז לגסי, שמספר בהתרגשות רבה על המשמעות של פתיחת מרכז לגסי עבורו ועבור שאר המטופלים: "יום זה מרגש ביותר עבורי. המקום ותנאי הטיפול הם ברמה גבוהה מאוד והחוויה הטיפולית שונה לגמרי. מאז ומתמיד הצוות הטיפולי העניק טיפול מיטבי ובאדיבות רבה.
האכסניה הראויה שנכנסנו אליה, זה מה שהופך את חווית הטיפול למושלמת.רואים אור בכל מקום אליו מביטים וזה יחד עם הצוות המדהים שמטפל בנו- מרחיב את הלב".

צילום: דינה פרנקל, סורוקה

פרופ' יצחק אביטל, מנהל מרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה ומנהל מחלקה כירורגית א' בסורוקה: "זהו יום היסטורי ומרגש. מבחינתי זו שליחות להוביל את מרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה ומכון ד"ר לארי נורטון למרכז המוביל בארץ ובין המובילים בעולם, ביחד עם הצוות המקצועי הקיים במערך.

מדובר במרכז כוללני, שבו תתבצע העבודה באשכולות בהתאם לסוג המחלה ויינתן טיפול מותאם אישית בהתאם לסוג הגידול והגנטיקה של המטופל, תוך מתן דגש על חוויית המטפל והמטופל כמקשה אחת. המרכז יאפשר לתושבי הדרום לקבל את הטיפול האיכותי והמיטבי מהצוותים המובילים בארץ וקרוב לבית".

צילום: דינה פרנקל, סורוקה

ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה: "זהו יום היסטורי וחשוב לתושבי הנגב ולמטופלים האונקולוגיים. אני מודה לכללית ולתורמים על שאפשרו לנו להעמיד תשתית שבה מוענק טיפול רפואי איכותי ומקצועי בתנאים ראויים, מהטובים שיש כיום בארץ ובעולם. איכות הגבוהה של הטיפול הרפואי, הנסיון של הצוות הרפואי והסיעודי במערך, שאין שני לו בארץ, בצירוף תנאי טיפול מתקדמים – מציבים את מרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה ומכון ד"ר לארי נורטון בסורוקה כאחד מהמרכזים המובילים ביותר ברפואה האונקולוגית. אני מאחל לכולנו שלא נזדקק לשירותי המרכז, אך מברך על כך שהשירות קיים כעת ברמה גבוהה זו".

Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח