מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: תקף בעלי עסק בפתח תקווה בעקבות ויכוח על חנייה

משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד תושב ג'לג'וליה שהעמיד את רכבו בפתח בית עסק בפתח תקווה והכה באגרופים את בעלי העסק.

לאחר חקירה של יחידה מרכזית במשטרת ישראל, הוגש בימים האחרונים על ידי יחידת התביעות המשטרתית כתב אישום חמור נגד חמזי עראר, תושב ג'לג'וליה בן 36, בגין שתי עבירות תקיפה הגורמת חבלה של ממש שאירעו בתחילת החודש שעבר.

על פי כתב האישום, הגיע עראר עם רכבו ב-8.1.19 בשעות הצהריים לפתח נפחיה ברחוב הרכב בפתח תקווה. אחד מבעלי הנפחייה ביקש מעראר לא להחנות את רכבו בכניסה לבית העסק, וכי הוא שומר את החנייה עבו אדם אחר. במקביל, הגיע גבר נוסף, אף הוא מבעלי הנפחייה עם רכבו אל המקום, וביקש להיכנס לחנייה.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

בתגובה, יצא הנאשם מרכבו, ועל פי כתב האישום, הכה בידו ברכבו של בעל העסק. על פי האישום, בעל העסק יצא מהרכב ושאל את עראר "למה מתחיל עם ידיים?", ובתגובה ענה לו הנאשם "מה אתה רוצה ללכת בוקס איתי?!", ואז הכה בעוצמה באגרופו בפניו של המתלונן והפיל אותו אל הקרקע.

שותפו של בעל העסק שראה את המתרחש רץ לעבר חברו ובתגובה הוכה אף הוא במכת אגרוף במצחו.

הנאשם עזב במהירות את המקום, ולאחר ניסיונות רבים לאתרו, התקבל ביחידה המרכזית מידע לפיו הוא שוהה בשטחי הרשות הפלסטינית. כוח מיוחד של משטרת ישראל, עצר את החשוד ב-29.1.19 בפאתי רמאללה.

לאחר חקירה של היחידה המרכזית הגישה כאמור יחידת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום בגין שתי עבירות תקיפה הגורמת חבלה של ממש.

צילום: דוברות המשטרה

Back to top button