מבזקיםפוליטי / מדיני

השר ארדן: "פלסטיני שרוצח יהודי – זה רצח על רקע לאומני"

השר לבטחון הפנים ארדן אמר הערב (שבת) בראיון ב"המטה המרכזי" בערוץ 13 כי "פלסטיני שמבצע רצח של יהודי – זה רצח על רקע לאומני מבלי קשר למה שיאמר בחקירתו.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

"אני חושב שכאשר שוהה בלתי חוקי פלסטיני מבצע רצח נפשע של יהודי במדינת ישראל- זה חייב להיקבע כרצח על רקע לאומני- זה לא משנה מה הוא יגיד או לא יגיד בחקירתו. אני מאוד מקווה שהגורמים המשפטיים מבינים את זה, ואם הם לא מבינים את זה צריך לחוקק את זה." אמר השר ארדן.

לדבריו, "אנחנו צריכים לזכור עם מי אנחנו מתמודדים כאן ועם איזה עם שפל ורצחני. לא צריך את כל הדיון המיותר הזה".

בעניין מינוי מפכ"ל המשטרה אמר השר ארדן כי "יורם הלוי הוא קצין מצטיין ומוערך שעם ישראל חייב לו הרבה מאוד על מה שהוא עשה כנגד טרור היחידים בירושלים. לצערי משטרת ישראל העבירה ליועץ המשפטי לממשלה, לקראת הגשת המועמדים שאני רציתי להגיש למפכ"לות, מידע שאני קובע חד משמעית- לא ראוי לא בדוק ולא היה ראוי להעביר אותו."

ארדן הוסיף, "אני רציתי למנות את יורם הלוי למפכ"ל. לצערי הרב, כאשר יועץ משפטי לממשלה קובע שהסיכוי שהוא יעבור את ועדת גולדברג קלוש, ברור שאני לא יכול להגיש אותו למרות שאני חושב שבכישורים שלו הוא מתאים וראוי ורציתי והייתה לי כוונה למנות אותו".

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!