מבזקיםצבא וביטחוןרצועת עזה

ילד בן 4 ננטש על ידי אביו במעבר ארז בגבול רצועת עזה

היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים מציגה תופעה מדאיגה: ילדים עזתים חולים ננטשים במעבר ארז

ביום שלישי השבוע (5/2) הגיע למעבר ארז ילד בן ארבע שננטש על ידי אביו. הילד קיבל טיפול רפואי בישראל וכשהגיע זמנו לחזור לביתו ברצועה, אביו נטש אותו עם אדם זר ובחר להישאר כשוהה בלתי חוקי בישראל. שהות בלתי חוקית אסורה על פי חוק. זהו לא המקרה הראשון. לצערנו, מספר פעמים בחודש, אנו מוצאים בשערי המעבר ילדים שננטשו על ידי הוריהם, לאחר שנכנסו לישראל לקבל טיפול רפואי. ההורה, שהיה אמור ללוות את ילדו ולתת לו תחושת ביטחון, בחר להישאר בישראל כשוהה בלתי חוקי ולשלוח את בנו או בתו בחזרה לבד לרצועה, בלי אף פנים מוכרות שיכולות להחזיר אותו הביתה.

ראש מנהלת תיאום וקישור עזה, אל"ם איאד סרחאן מסר כי "תופעת נטישת ילדים במעבר ארז היא תופעה פסולה. כאבא לילדים אני לא מבין איך הורה נוטש את ילדו ומותיר אותו בידיים זרות מבלי לדאוג לשלומו ולביטחונו. תושבים אשר נשארים בישראל ומפרים את תנאי ההיתר שלהם עוברים על החוק. כאדם וכאבא – אני מקווה שהתופעה הפסולה הזו תיפסק ותושבי עזה ישימו את ילדיהם בראש מעיניים".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
צילום: מתפ"ש

תגובה אחת

 1. להלן חלק מהטיפול הראשוני כמתואר בשלבים , שלהלן :
  א. להקציב לרצועת עזה פעמיים ביום למשך כשעה חשמל ומים .
  ב. לאמץ רעיונות עתידיים , שלוקחים בחשבון , שהחיים על כדור הארץ , לא יתקיימו יותר .
  ג. בגלל החשיבות הרבה של קיום החיים , המדענים במדינות תבל , יקדמו יכולות מדעיות , ביניהן : מדינת ישראל .
  ד. על מנת שהמדענים במדינת ישראל יתרמו את הידע שלהם ; יהיה צורך שמדינות תבל; ובפרט מדינות ערב , יקלטו את התושבים מרצועת עזה , ומיהודה ושומרון על מנת לאפשר למדענים במדינת ישראל לתרום את חלקם ולהתמקד בהמשך קיום החיים בחלל .
  ה. כל הפלסטינאים מיהודה ומשומרון ומרצועת עזה , יזכו להדרכה ולסיוע , ובדומה גם המדינות שקולטות אותם .

Back to top button