חדשות הארץטכנולוגיהמבזקים

התעשייה האווירית: נחתם חוזה עם הודו בהיקף של 93 מיליון דולר

התעשייה האווירית חתמה השבוע על חוזים בהיקף של 93 מיליון דולר של מערכות MRSAM הגרסה הימית של ברק 8. החוזים נחתמו מול חיל הים ההודי ומספנת CSL ומיועדים לאספקת מערכות נוספות ומערכות משלימות למערכת הגנה אווירית ברק 8. מדובר בהזמנות המשך הכוללות חוזה תחזוקה ושירותים למגוון תתי מערכות במערכת הגנה האווירית המתקדמת ברק 8.

ביום חמישי האחרון, חיל הים ההודי בשיתוף התעשייה האווירית, ערך ניסוי מספינת חיל ים ההודי INS Chennai כאשר בניסוי נבחנה לראשונה עבודה בכח בין מספר ספינות והודגמה עבודה בשיתוף פעולה. תרחיש היירוט שבוצע בהצלחה מאפשר את הכפלת הכח המבצעי של מערכת ההגנה באופן אזורי ולא נקודתי.

בועז לוי, סמנכ"ל התעשייה האווירית ומנהל חטיבת טילים וחלל: "הזמנות אלו הינן עדות נוספות לשביעות הרצון והאמון של לקוחותינו בהודו במערכת ההגנה האווירית MRSAM ממשפחת ברק 8. הניסוי שנערך ביום חמישי האחרון, מביא לידי ביטוי את יכולותיה הטכנולוגיות המתקדמות של מערכת ההגנה כמו גם את שיתוף הפעולה של התעשייה האווירית עם שותפינו בחיל הים ההודי, התעשייה המקומית בהודו ושותפינו בתעשייה הישראלית בחטיבת אלתא מבית התעשייה האווירית וברפאל, מדובר בתעודת כבוד לתעשייה הישראלית כולה".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
מערכת MRSAM במהלך ניסוי בהודו. צילום: התעשייה האווירית

Back to top button