חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי

החוליה החשודה בגניבת היהלומים מהבורסה נתפסה בגבול מצרים

משטרת ישראל ובקרת הגבולות תפשה אתמול (שלישי) מעבר טאבה בגבול ישראל-מצרים חוליה החשודה כי גנבה שלשום מזוודה עם יהלומים בשווי של עשרות אלפי דולרים מהבורסה ליהלומים ברמת גן מיהלומן ישראלי בזמן תערוכת היהלומים הבינלאומית שהתקיימה בבורסה. זאת, לאחר שמערך האבטחה של הבורסה הזעיק בזמן אמת את המשטרה ומסרה לה את תמונתו של החשוד.

לדברי נשיא הבורסה ליהלומים, יורם דבש: "אנו מברכים על הפעולה של כוחות הביטחון ועל שיתוף הפעולה של הבורסה עם משטרת ישראל ובקרת הגבולות שהוביל למציאתם המהירה של החשודים. מערך האבטחה של הבורסה הישראלית ליהלומים הוא מהטובים בעולם וימשיך לעשות את כל הנדרש כדי לשמור על ביטחונם ורכושם של חברי הבורסה והקניינים ועל היהלומים והתכשיטים".

מערך האבטחה של בורסת היהלומים איתר ביום שני היעלמות תיק עם יהלומים בשווי נטען של עשרות אלפי דולרים בעת התערוכה הבינלאומית ברמת גן. תוך דקות מרגע הדיווח על היעלמות התיק, נבדק האירוע על-ידי צוות האבטחה של הבורסה וכל הפרטים הרלוונטיים לאירוע הועברו למשטרה שפתחה מיד בחקירה, וכן לבקרת הגבולות.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

הבורסה ליהלומים ברמת גן קיימה השבוע, מיום שני עד היום, את תערוכת היהלומים הבינלאומית – האירוע השנתי הגדול של ענף היהלומים. בתערוכה השתתפו כ-400 קניינים מרחבי תבל – שיא של כל הזמנים בתערוכת יהלומים בישראל. במהלך התערוכה ייפתח מרכז ראשון מסוגו שבו יתקיימו מכירות פומביות פתוחות של יהלומים (Auctions).

תערוכת היהלומים הבינלאומית. צילום: יח"צ הבורסה

Back to top button