מבזקיםמשפטי/פלילי

15 דקות, 3 כלי רכב ומעצר "על חם" – צפו בתיעוד

אישום: גבר בן 28 מקלנסווה פרץ לכלי רכב רבים בעיר נתניה, נתפס על חם ע"י השוטרים ונעצר. בהמשך איים על השוטרים: …"אני אשב עליך 20 שנה בכלא..". השבוע הוגש נגד החשוד כתב אישום ובקשת מעצר

צפו: החשוד פורץ בערב אחד ל-3 כלי רכב ע"י ניפוץ שמשות הרכבים ונתפס על חם ע"י השוטרים

צילום: דוברות המשטרה

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

ביום 23.1.19 התקבל במשטרת ישראל דיווח על חשוד שפורץ לרכבים בחניון ברחוב המחקר בנתניה. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו בחשוד כשהוא בתוך רכב לאחר שניפץ את חלון הרכב ונכנס לתוכו, שם נתפס על חם ע"י השוטרים.

מבדיקה ראשונית התברר כי זמן קצר קודם לכן, פרץ החשוד לשני רכבים נוספים בחניון ובשיטה דומה של ניפוץ חלון הרכב (כפי שניתן לראות בסרטון). לאחר שנעצר ע"י השוטרים, החשוד איים על אחד השוטרים ואמר: "אני אשב עליך 20 שנה ושאני אצא מהכלא, אחרי חודש חודשיים אתה תקבל ממני כדור בראש ואתן לבית שלך לרעוד תוך כדי שהמשפחה שלך והבת זוג שלך והילדים שלך בבית".

בהמשך ועוד באותו היום, שעה ששהה החשוד בתא העצורים בתחנת המשטרה, השתולל בתא ואיים על שוטר נוסף: "אני אפגוש אותך בחוץ". גם במהלך חקירתו, בעט בשולחן של החוקר ואיים על שוטר נוסף שהגיע לסייע.

במהלך החקירה עלה כי החשוד מעורב באירוע נוסף, יום קודם לכן ב-22.1.19 אז 2 בחורים ישבו ברכב ברחוב ויצמן בעיר, סמוך למקום מגוריהם ושמעו מוזיקה באמצעות רמקול נייד. החשוד הגיע לרחוב, איתר רכב ופרץ אליו תוך שהוא הטיח אבן בחלון הרכב מספר פעמים.

משהבין שהבחורים שהיו בסמוך הבחינו בו, החל להתקדם לעברם במהירות והם נמלטו מהמקום כשהם משאירים את הרמקול מאחור. החשוד גנב את הרמקול ועזב את המקום.

בהמשך, פרץ החשוד לרכב נוסף שחנה ברחוב הצורן, בשיטה דומה, בעיר וגנב מתוכו מכשיר בלוטוס, מכשיר לזיהוי תקלות ברכב ומסמכים שונים.

החשוד נעצר כאמור על חם ע"י השוטרים ביום 23.1.19 ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקווה.

השבוע הוגש נגדו כתב אישום המכיל 4 אישומים בעבירות של פריצה לרכב, גניבה, חבלה במזיד ברכב, איומים והפרעת שוטר במילוי תפקידו. יחד עם כתב האישום, הוגשה גם בקשה למעצרו של החשוד עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

פריצה לרכב הראשון בשעה 04:33. צילום: דוברות המשטרה
פריצה לרכב השני בשעה 04:37. צילום: דוברות המשטרה
פריצה לרכב השלישי בשעה 04:40. צילום: דוברות המשטרה
מעצר החשוד בשעה 04:48. צילום: דוברות המשטרה
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח