חדשות הארץמבזקים

נתניהו בנתיב האבות: לא תהיה עוד עקירת יישובים, ארץ ישראל שלנו

ראש הממשלה בנימין נתניהו נענה להזמנתו של ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן והגיע היום (שני) לביקור בגוש עציון, בו הם סיירו בחלקה 91 , שם יבנה ישוב הקבע למפוני שכונת נתיב האבות בישוב אלעזר ובבניין המדרשה לבנות במגדל עוז.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר כי "ככל שהדבר תלוי בי, לא תהיה עוד עקירת יישובים או הפסקת יישובים- אלא ההפך הגמור. ארץ ישראל שלנו, ותישאר שלנו. מה שנפל יקום, זה שלנו, אנחנו בונים כאן, ואתם חיים כאן".

עוד אמר ראש הממשלה כי "שואלים אותי כל הזמן איך אתה עומד בכל החקירות והמתקפות על המשפחה שלך. אני עומד בזה בזכות המקום הזה -תחושת השליחות שיש לכם. חזרנו למולדת, לנתיב האבות. אברהם, יצחק ויעקב עברו פה. אנחנו פה 3000 שנה, חזרנו לארץ ולמולדת".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

על פינוי השכונה אמר נתניהו כי "קרתה לנו תקלה, אנחנו מדינת חוק, כפופים להחלטות בג"צ ונקבע מה שנקבע. הבית שהילד הזה גדל בו נחרב, אבל אנחנו לא מוכנים יותר ולכן אנחנו בונים את השכונה החדשה הזו. לילדים האלה יהיו בתים כאן. לא חזרנו אחרי מסע של אלפי שנים כדי שיעקרו אותנו מכאן- אף אחד לא יעקור אותנו".

צילום: דוברות המועצה אזורית גוש עציון

ראש המועצה אזורית גוש עציון שלמה נאמן אמר: "אני מברך את ראש הממשלה נתניהו שנענה לבקשתנו והגיע לבקר בגוש עציון שהיא לב התיישבות ביהודה ושומרון. אנו מתמודדים עם אתגרים רבים בתחום המדיני וההתיישבותי ואנו מודים לראש הממשלה על קידום כביש המנהרות וכביש "לב יהודה" שכולל את הסדרת צומת הגוש. כמו כן, אנו מודים על הסדרת איבי הנחל והמוסד החינוכי בגבעות. מדובר בפריצת דרך של ממש ומגיע לראש הממשלה קרדיט על כך.

צילום: דוברות המועצה אזורית גוש עציון

עוד אמר, "אנו מצפים ממך, ראש הממשלה, שבממשלה הקרובה תשלים את הסדרת שכונת נתיב האבות ואת אישור התב"ע, במקום הנמצא בלב גוש עציון, כפי שהחליטה ממשלת ישראל. " בסיום דבריו אמר נאמן לראש הממשלה נתניהו כי:"כפי שהצלחת בניגוד לכל הסיכויים להעביר את שגרירות ארה"ב לירושלים, אנו מאמינים שתצליח להחיל את הריבונות על גוש עציון ועל מרחבי יהודה שומרון".

תגובה אחת

  1. מושחתיהו התכוון שלא תיהיה עקירה מהבית בבלפור
    כל השאר משעממים……………

Back to top button