מבזקיםפוליטי / מדיני

לבני: “אין סיכוי שאשב עם נתניהו באותה ממשלה”

“המתקפות של ביבי על מערכות החוק והמשפט בישראל הן כאלה שלא אסכים להיות חלק מהן”, כך אמרה יו”ר מפלגת “התנועה” ציפי ליבני כשנשאלה אם תשב יחד בממשלה בראשותו של בינימין נתניהו. את הדברים היא אמרה היום (שישי) בכנס הקבלנים המקצועי של ארגוני הקבלנים ירושלים, באר שבע והנגב שמתקיים בים המלח.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

צילום: שמואל אדלר

עוד תקפה ליבני את ראש הממשלה שיצא נגד מערכות החוק ואמרה :”ראש ממשלה שאומר במדינה שלנו תופרים תיקים. מה יגיד מחר גנב קטן? מה יגיד ראש ארגון פשע??”

צילום: שמואל אדלר

עוד התייחסה ליבני לבחירות הקודמות בהם זכתה ולא הצליחה להרכיב ממשלה ואמרה: “כשאמרתי שהיום אני בשלה יותר זה מלמידת לקחים מהעבר”.

בכנס ארגוני הקבלנים שינעל מחר (מוצ”ש 12/1), משתתפים מאות קבלנים מכל הארץ, ארגוני הבונים בישראל, נציגי משרדי ממשלה ועוד, העלו נציגי הקבלנים טענות קשות כלפי מדיניותו של כחלון כלפי תכנית “מחיר למשתכן”.

אלי אביסרור, יו”ר ארגון הקבלנים בבאר שבע והנגב אמר כי מדובר בתכנית שמעמיקה את הפערים בין המרכז לפריפריה: “מדובר בתכנית לא חברתית שאף מוחקת את חזון בן גוריון ליישב את הנגב. במצב בו אין עדיפות בתכנית לפריפריה, צעירים רבים מעדיפים להשתתף במכרזי מחיר למשתכן שבמרכז הארץ. כך נוצר מצב שנותרו יחידות דיור פנויות ללא קונים”.

אליאב בן שמעון, מנכ”ל התאחדות בוני הארץ התייחס למצב שוק הנדל”ן ואמר: “הרגולטרים צריכים להחזיר את כל המשקיעים לשוק הדיור. בעקבות תכנית מחיר למשתכן, יש בפועל יש 1500 דירות פנויות. התוצאות הן בכך ששנת 2019 תסתיים בירידה חדה של התחלות בנייה. כבר היום אנחנו בירידה שלך 17 אחוז בהתחלת בנייה”.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!