בית מבזקים ריבלין בכפר כנא: "אני רואה במגזר הערבי בישראל חלק בלתי נפרד"

ריבלין בכפר כנא: "אני רואה במגזר הערבי בישראל חלק בלתי נפרד"

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין ביקר היום (שלישי) בתחנת המשטרה בכפר כנא. את הנשיא ליווה בביקורו המפכ"ל רב ניצב רוני אלשיך, ראש המנהלת לשיפור שירותי המשטרה ביישובים הערביים ניצב ג'מאל חכרוש, מפקד מחוז צפון ניצב אלון אסור ומפקדת התחנה סגן ניצב מירב וגנר. במהלך הסיור קיבל הנשיא סקירה על פעילות המשטרה בחברה הערבית ושוחח עם כ-80 שוטרי ושוטרות התחנה אשר נפתחה לפני כשנה.

הנשיא פתח את פגישתו עם מפקדי התחנה ואמר: "משטרת ישראל מופקדת על שמירת החוק והסדר, שלום הציבור, אבל המשטרה, היא משטרה של הציבור- היא של העם בישראל, מטרתה לעזור לכולנו."

הנשיא הוסיף ואמר : "משטרת ישראל היא של כולנו ולצד התפקיד החשוב ביותר של המשטרה- לשמור על חוק וסדר המשטרה היא גורם מאחד חברתית שיכול לסייע לכולנו לבנות את הגשר בין השבטים השונים חזק ואיתן."

הנשיא הוסיף והדגיש: "הגעתי היום לכאן כי אני רואה במגזר הערבי בישראל חלק בלתי נפרד מישראל. הוא חלק מהחברה הישראלית כולה. כולנו חברה אחת גם אם פעמים רבות כל אחד רוצה לשמור על אופי מיוחד או סגנון חיים והכל אפשרי ונכון ובלבד שנוכל לחיות יחד."

לאחר מכן, פנה הנשיא לשוטרי ושוטרות התחנה ואמר: "בזכותכם, יכולים ילדים ללכת בבטחה לבתי הספר, אנשים ונשים יכולים לנהל אורח חיים תקין ואזרחים רבים, מכלל המגזרים והשבטים, מרגישים בטוחים לחיות פה, להקים עסקים, להתפתח."

צילום: מארק ניימן/ לע"מ
צילום: מארק ניימן/ לע"מ
צילום: מארק ניימן/ לע"מ

דעתכם חשובה לנו – כתבו תגובות