יאיר נתניהו: "לתת לשמאל הזדמנות – תהיה סכנה קיומית לישראל"

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה יצא היום (חמישי) בפוסט שפרסם להגנת אביו וכתב, "אחי הימנים! תזכרו, ההיסטוריה תמיד חוזרת! ב-1992 הימין כעס על שמיר שהלך לועידת מדריד. בועידה הוא לא נתן סנטימטר לפלסטינים ולא הייתה לה שום משמעות. אך בכל זאת הימין ״העניש״ את שמיר והעלה את רבין (הגנרל) לראשות הממשלה. רבין כמובן לא היה יותר קשוח עם הפלסטינים, אלא הוא הביא לישראל עשרות אלפי מחבלי אש״ף, נתן להם שטח ונשק. את התוצאות הנוראות של הסכמי אוסלו אנחנו משלמים עד היום. לפני אוסלו תושבי אשקלון היו נוסעים לקניות בעזה לשבת, לא היו פיגועי התאבדות ולא היו טילים לפלסטינים."

הוא הוסיף כי "בשנת 2000 גנרל נוסף נבחר לראשות הממשלה, אהוד ברק. הוא יצא מלבנון, הפקיר שם למוות את בני בריתנו הנאמנים צד״ל (ועל הדרך לימד את כל המזרח התיכון שלא משתלם להיות בעל ברית של ישראל) ויצר שם מדינת טרור שנשלטת על ידי חיזבאללה, עם מאות אלפי טילים שמכוונים לכל נקודה בישראל. בנוסף הוא הציע לפלסטינים מדינה שגובלת בכפר סבא וכוללת את הכותל."

לדבריו "ב-2005 ראש הממשלה והגנרל לשעבר אריאל שרון גירש עשרת אלפים יהודים מביתם (כולל הוצאות גופות מהקברים). השמאל הבטיח שעזה תהפוך לסינגפור של המזה״ת ובשטחי ההתנחלויות שנפנה יהיו קייטנות של ילדים יהודים וערבים. אבא שלי הזהיר שהרצועה תהפוך למדינת חמאס ושהטילים המועטים שנורו לעבר ישובי גוש קטיף, יהפכו לטילים רבים שישלחו על אשקלון, אשדוד ובאר שבע. השמאל ליגלג עליו וקרא לו המפחידן הלאומי."

"כעת אחי הימנים" כותב יאיר נתניהו "הם מנסים באופן ציני לרתום את התסכול (המוצדק) שלכם ולהמליך פה ממשלת שמאל, בלי שתבינו זאת. הדבר היחיד שממשלה זו תעשה היא הקמה של מדינת טרור נוספת כמו עזה, רק הפעם ביהודה ושומרון, 5 ק״מ מנתב״ג ו15 ק״מ מתל אביב. ההתנקות גרמה נזק כבד לביטחון ישראל, אבל לא קטלני, בגלל שהרצועה קטנה, שטוחה ומבודדת." הוא ציין כי "יהודה ושומרון הם שליש משטח ישראל, עם גבול של מאות קילומטרים עם ירדן (בניגוד לגבול הזעיר של עזה עם מצרים), והם הרים גבוהים שמשקיפים מלמעלה על תל אביב ומישור החוף."

הבן נתניהו מזהיר כי "לתת לשמאל הזדמנות נוספת להמשיך את מה שהם עשו באוסלו, בנסיגה מלבנון ובהתנתקות, תהיה סכנה קיומית לישראל."

יאיר נתניהו (צילום: מתוך פייסבוק)

מעוניינים לכתוב אצלנו או לנהל טור משלכם? לחצו כאן ושלחו לנו הודעה
מעוניינים לכתוב אצלנו או לנהל טור משלכם? לחצו כאן ושלחו לנו הודעה
0 0 votes
דרגו את הכתבה
Subscribe
Notify of
guest
21 תגובות
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
אורח
אורח
2 years ago

אם אוסלו לא טוב, אז למה אולמרט / שרון / או הכי חשוב ביבי לא ביטלו אותו. ???!!!
הימין בשלטון מ – 1978 ועדיין מאשימים את השמאל בכל המחדלים שלהם !!!!

אורח
אורח
2 years ago

הראייה השטחית והניתוח הרדוד בעומק של שלולית מניח שהסכם אוסלו שינה את פני המציאות .כביכול ללא מקרה אוסלו יכלו יהודים לקנות בעזה בשלווה נצחית .רק שהילד הצעיר יאיר ,עיוור בהבנת אבולוציה של עם תחת כיבוש מתמשך .עם אוסלו ובלעדיו הפלשתינאים היו תובעים את זכותם לעצמאות .בדרך מיליטנטית או בדרך של שלום .יאיר תסיר את הלוט מעיניך הפקוחות להבל החיזיון שדמיונך מסיט אותך אליו …ראה מקרה אלג'יר וקרא מעט היסטוריה .השמאל לאזקוק להזדמנות בודאי לא מנער הג עות של ההצלפה באויר .תתעורר נער מגודל הניזון מאשליית הזיותיך …

אורח
אורח
2 years ago

כל מה שנאמר נכון ,וכל אלו שמגיבים בקללות ובהיסטריה אתם כל כך לא מפותחים ובורים אתם פשוט מעוררים רחמים יחד בוז עד כמה אתם מתעלמים מהעובדות בגלל השיבטיות שלכם

אורח
אורח
2 years ago

צודק יאיר !!! כל מילה בסלע!!! ישר כח…

אורח
אורח
2 years ago

מה זה הדבר הזה??? אבל אין מה מה לדבר הוא "בן טוב ומסור ,סניגור טוב על האבא'לה והאמא'לה שלו", אף בן של ראשי ממשלה קודמים לא התערב כמוהו ,הכל נובע משיעמום אחד גדול שילך לעבוד ויפסיק להיות פרזיט ולחיות על חשבוננו.

אורח
אורח
2 years ago

עוד פעם פתח החמור את פיו בנעירות של תיש סיפורים ואמיתות שקריות בלי לציין שאביו המשסה והתחכן הצביע בעד הנסיגה התבקשת מביצת רצועת עזה.
הגיע הזמן שהפרזיט מלא השנאה לאלה שאינם תומכים באביו יפסיק לשקר בתעמולה השקרית כדרכם של פטריוטים מזויפים.

אורח
אורח
2 years ago

שרון- שמאלני, בגין- שמאלני, נתניהו- שמאלני, אה, לא ???? הם היחידים שהחזירו…. באמת השמאל, סכנה קיומית ?, ללא השמאל, לא היתה קמה מדינה וללא השמאל, גם לא היו השטחים שהימין לא מוכן להיפרד מהם…. אז ההפחדה מיותרת, היריות על שדרות וכל איזור עוטף עזה החלו לפני כ- 18 שנה. תזכירו לי מי היה אז בשלטון? ומי לא ניצל את שנות השקט לתהליך שלום? מי לא ביטל את הסכמי אוסלו ,עד היום, אם הם כל כך גרועים? אגב, הפיגועים לא החלו אחרי הסכמי אוסלו, אלא אחרי הטבח שעשה גולדשטיין !!! 40 שנה בשלטון !!!! שלא לדבר על היחס לאזרחים המשעממים, הלא… Read more »

אורח
אורח
2 years ago

הסכנה הקיומית הם הוריך ואתה. לך לעבוד ותפסיק לקשקש

אורח
אורח
2 years ago

עלוקה שכמותך, חוץ מן הג׳ורה המסריחה שירשת מהוריך, איך אתה בכלל מצדיק את קיומך עלי אדמות…אם מישהו מהווה סכנה קיומית למדינה הזו, זה אתה ומשפחתך שהבאתם אותנו אל עברי פי פחת. מה תרמת למדינה, חוץ מלמלא את
בורות השופכין…
בזכות אותם שמאלנים שאתה והוריך משמיצים השכם והערב יש לך מדינה נמושה שכמותך!

אורח
אורח
2 years ago

תגידו מה שתגידו אבל כל מה שיאיר אמר על השמאל זאת אמת לאמיתה,השמאל מסכן את מדינת ישראל וצריך להיות מורחק מהשפעה על גורלינו,ולמען גילוי נאות אני נגד ביבי ולא בוחר ליכוד

אורח
אורח
Reply to  אורח
2 years ago

בשמאל יש הרבה יותר חיילים קרביים וביחידות הכי קרביות , בוגדים לתפארת מדינת ישראל.
ומה אתה עשית בצבא? אוננת יחד יאיר?
אפס , לך תלמד מהשמאלנים מהי אהבת המדינה

אורח
אורח
2 years ago

ב1990 היית טיפה סרוחה בשירותים מצחינים של 747. עכשיו אתה מסריח כולך משקרים, גזענות והסתה. לך ספר סיפורים לפרוצות אסייתיות ומזרח אירופיות (שלא תביא לאמא המטורללת מישהי בלי עיניים כחולות ותעודת גזע, כן?). יאללה לך לשחרר אותה מהחדר המרופד, ותוציא את אטמי האוזניים.

abraham hertsman
abraham hertsman
2 years ago

יאירה הטרג'נדרית הזוהמה כיצד אמך הפסיכולוגית המטורפת השריצה גידלה וחינכה מוטצייה שכמותך ??.

אורח
אורח
2 years ago

אביך הצביע בעת ההתנתקות מעזה! ושיקר אחר כך! אביך לא ניסה לבטל את הסכמי אוסלו, הם תקפים עד היום! סימן שהם במקומם. ואתה, לך נגב את האף יא קטין!

אורח
אורח
2 years ago

היכולות של המשפחה הן כנראה בפה , בזה זה נגמר . רק חבל שיש כל כך הרבה נאיבים במדינה שלנו שעדיין מדברים על מר בטחון. זה צריך להיות מר ביזיון, בכל התחומים , קודם כל מוסר.
או אולי זה העונש שמגיע לנו, עם של טמבלים.

אורח
אורח
2 years ago

קקה של ילד, או ילד קקה
זה מה שיוצא
כשעושים אותך בשירותים של אל על.

abraham hertsman
abraham hertsman
Reply to  אורח
2 years ago

רפול אין עליך אתה גדול !!.

אורח
אורח
2 years ago

יאיר נרו, ברור שאתה צריך להיות היורש של שושלת נתניהו המפוארת….עם אבא ששמו "ביבי" (כלומר עולה מן הביבים) ואמא פישכולוגית אלכוהוליסטית….אין כמוך פושטק קטן ומושתן. לך לכל הרוחות כבר ותפסיק להסריח לנו את החיים.

abraham hertsman
abraham hertsman
Reply to  אורח
2 years ago

הגב' כרמלה הנכבדה את גדולה !!.

צילה כהן
צילה כהן
2 years ago

יאיר לך לישון כל המשפחה שלך דפוקים במוח ועם ישראל משלם את המחיר.נימאסתם

אורח
אורח
Reply to  צילה כהן
2 years ago

ועכשיו תן תגובה עניינית לפוסט שהוא העלה. להשמיץ אישית כל אחד יכול. גם אתה נראה לי סוג של אידיוט21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
אפשר התראות    מסכים לא תודה

אתם מוזמנים לשלוח לנו מידע חדשותי וליצור איתנו קשר בכל נושא ועניין.

המייל האדום - שליחת הודעה מידית


* יש לציין כי אמינות הדיווח תיבדק ותפורסם באתר ע"פ שיקול דעתו של עורך אתר החדשות.
* נדגיש כי בצירוף תמונה אנו מסירים כל אחריות בגין הפרת זכויות יוצרים ואחריות זו תהיה מוטלת על השולח. שליחת תמונה ללא קרדיט צילום לא תפורסם באתר. אם אין ברצונכם לציין קרדיט אנא כתבו "ללא קרדיט".

לשליחת תמונות נוספות בוואטסאפהמייל האדום

תודה רבה וגלישה נעימה
צוות חדשות MivzakLive

להוספת נגן תחנות הרדיו לאתרך הדבק קוד זה


למעבר לערוץ החירום -לחצו כאן

פתיחת הנגן בחלון נפרד