חדשות הארץמבזקיםפוליטי / מדיני

ליברמן: “הפסקת האש עם חמאס היא כניסה לטרור – אני מתפטר”

שר הביטחון אביגדור ליברמן אמר לפני זמן קצר (רביעי) כי הוא מתפטר מתפקידו כשר הביטחון של מדינת ישראל. לדבריו הסכם הפסקת האש בשילוב עם כל הסכם ההסדרה עם חמאס הוא “כניעה לטרור”. “אנחנו קונים שקט לטווח קצר במחיר של פגיעה בביטחון לטווח ארוך. זה לא סוד שהיו ביני לבין ראש הממשלה חילוקי דעות. אני לא הסכמתי להכניס דלק קטארי אני חשבתי שזו שגיאה.”

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ליברמן הוסיף, “גם בנושא פינוי חאן אל אחמר חשבתי שאנחנו חייבים לפנות ולצערי גם במקרה הזה ראש הממשלה מנע זאת. היו גם נושאים אחרים שהיו לי מחלוקות עם ראש הממשלה. ניסיתי להיכנס כחבר נאמן כמה שאפשר. היו שתי נקודות קריטיות שבהן אמרתי שאי אפשר יותר. אחד זה הכנסת מיליוני הדולרים לרצועת עזה והשני זה הפסקת אש עם חמאס. ביום חמישי נכנסו 15 מיליון דולר יום למחרת חמאס הביא באוטובוסים 13 אלף פלסטינים להתעמת עם חיילי צה”ל. יום למחרת נכנס מחבל לנתיב העשרה והצית חממה. לא נדבקתי לכיסא תמיד בחרנו בעקרונות. אני מבקש לסכם תאריך מוסכם לבחירות כמה שיותר מוקדם.”

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!