בריאותחדשות הארץמבזקים

“רוב הישראלים רוצים להידמות לאנג’לינה ג’ולי ובראד פיט”

סקר חדש שנערך לקראת כנס לציבור הרחב שיערך בנובמבר, קובע כי רוב הישראלים רוצים להידמות לאנג’לינה ג’ולי ובראד פיט. הכנס יערך במוזיאון תל אביב ויעסוק בהזרקות, טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים. הכניסה בתשלום סמלי של 20 שקלים ליום.

לקראת כנס שיערך ביוזמת האיגוד לכירורגיה פלסטית בהסתדרות הרפואית, התבקשו המנתחים הפלסטיים בישראל לענות על סקר חדש המשקף את הבקשות של המטופלות והמטופלים שלהם לניתוחים פלסטיים בהשראת סלבריטאים. הרופאים סימנו את האפשרויות הזכורות להם משיחות הייעוץ המקדימות לניתוח או הליך אסתטי, המשקפות למי מקרב כוכבות וכוכבי הוליווד הישראלים הכי מבקשים להידמות.

במקום הראשון בין הנשים עם 38% מהקולות של הרופאים נבחרה אנג’לינה ג’ולי, במקום השני עם 29% מהקולות נבחרה קים קרדשיאן, במקום השלישי עם 18% מקולות המנתחים נבחרה גל גדות. השחקנית ג’וליה רוברטס נבחרה במקום הרביעי עם 12% מהקולות, במקום החמישי עם 9% מהקולות נבחרה ג’ניפר לופז, במקום השישי עם 8% מהקולות נבחרה פמלה אנדרסון, במקום השביעי עם 6% מהקולות נבחרה קריסטין דאנסט. את המקום השמיני עם 3% מקולות הפלסטיקאים, מאיישות במשותף, סופיה ורגרה, נטלי פורטמן, ביונסה, מילה קוניס, ג’ניפר אניסטון, שרליז ת’רון והאלי ברי.

במקום הראשון בין הגברים עם 34% מהקולות של המנתחים, נבחר בראד פיט, במקום השני עם 14% מהקולות נבחר טום קרוז, במקום השלישי עם 7% מהקולות נבחר ז’אק אפרון. השחקן הוותיק שון קונרי, דורג במקום הרביעי עם 6% מהקולות ובמקום החמישי עם 5% מהקולות נבחר מאט דימון. למקום השישי עם 3% מהקולות לכל אחד התברגו השחקנים ריאן גוסלינג, ג’וד לואו, כריס המסוורת, בן סטילר, ז’אן רנו, בן אפלק, מארק וולברג, לאונרדו דה קפריו וקיאנו ריבס.

קראו גם:  אירוע אלימות בחיפה: בן 20 פונה לביה"ח עם פציעות חודרות, מצבו קשה

הסקר נערך באופן אנונימי באמצעות מנגנון הסקרים של ההסתדרות הרפואית, בהשתתפות כ – 120 מנתחים פלסטיים מומחים והתוצאות עובדו על ידי נאוה עינבר דוברת האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. ניתן היה לסמן כמה תשובות ולכן הסיכום גדול ממאה אחוזים.

הכנס של האיגוד לכירורגיה פלסטית יערך במוזיאון תל אביב לאמנות בימים ראשון ושני ה – 11-12 בנובמבר 2018 בין השעות 17:00 ועד 22:00 ויכלול הרצאות קצרות לציבור הרחב בסגנון טד, אשר יוגשו על ידי מומחים מובילים. הכנס יכלול מידע חדשני למתעניינים בתחום ההזרקות, הטיפולים האסתטיים והניתוחים הפלסטיים וכן אינפורמציה חיונית לשוקלים לעבור ניתוח בעתיד. הכניסה תתאפשר בהרשמה מראש בלבד בתשלום סמלי של 20 שקלים ליום הרצאות.

ד”ר שגית משולם, מומחית לכירורגיה פלסטית ומנהלת השירות לכירורגיה משחזרת של השד במרכז הרפואי רבין שעומדת בראש הכנס מסבירה כי: “המשתתפים בהרצאות יוכלו ללמוד באופן ישיר על ניתוחים שונים ולקבל מידע אמין ומקצועי. כמו גם להבין כי ניתוחים פלסטיים יכולים לחולל שינוי דרמטי בדימוי הגוף, בתפישת הביטחון העצמי ובתחושת האושר הפנימי אך יחד עם זאת המטרה איננה להפוך אדם למישהו אחר אלא להעניק לו גירסה צעירה ויפה יותר של עצמו”.

ד”ר שגית משולם. צילום: עידו לביא

מומחי האיגוד שישתתפו בכנס הם, דר’ טלי פרידמן, דר’ אלכס לבנברג, דר’ אורן וייסמן, דר’ ניר רוזנברג, דר’ בני מייליק, דר’ עמי ברק, דר’ מיכאל איצקסון, דר’ ליאורה הולנדר, דר’ אברהם לוי, דר’ יואב גרונוביץ’, דר’ יורם וולף, דר’ אנדרי אופק, דר’ רם בורבין, דר’ ערן מילט, פרופ’ יוסי חייק, דר’ עופר ארנון, דר’ אברי רווה, דר’ ערן בר מאיר וד”ר שגית משולם.

קראו גם:  "ניר תסתכל לנו בעיניים, זו ההזדמנות שלך להפיל את מועצת השורא!"

בין ההרצאות: ניתוחים לעיצוב הגוף, ניתוחי פנים, הגבות ומשמעותן בהזדקנות הפנים, הגדלת חזה עם שומן, טכניקות חדשניות בניתוחי פנים, הטרנדים החמים בעיצוב הישבן, טיפולים וניתוחים לפנים מתבגרות, בחזרה לגופך, לאחר הריון, המסת שומן ומיצוק העור, פתרונות להזעת יתר, מתיחות פנים ושחזור מומים מולדים, ירידה במשקל ומה שבא אחרי בהשראת קים קרדשיאן, חידושים בכירורגיה הפלסטית והאסתטית בישראל, מתיחת פנים בהרדמה מקומית, החלפת משתלי חזה בהזרקות שומן והחשיבות של יעוץ לשחזור שד לפני כריתה חלקית או מלאה לנשים המתמודדות עם סרטן השד או נשאות גנטית.

צילום: באדיבות האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית

הכנס מהווה חלק מתוך שבוע הכירורגיה הפלסטית והרפואה האסתטית, שיתקיים לראשונה בישראל ביוזמת האיגוד לכירורגיה פלסטית ואסתטית, בהסתדרות הרפואית, במהלך חודש נובמבר 2018 בהשתתפות מרצים בכירים מהארץ והעולם. השבוע יכלול ארבעה כנסים ושתי תערוכות. שלושה כנסים מיועדים לאנשי המקצוע וכנס אחד מוקדש לציבור הרחב. בשטח הכנס תוקם תערוכה מקצועית של מכשור רפואי בה ניתן יהיה לבחון מקרוב מכשירים וטכנולוגיות חדשות בתחום האסתטיקה, משתלים מתקדמים לשימוש בניתוחים פלסטיים, מכשירי לייזר וכן חומרי הזרקה חדשניים המיועדים להשטחה ומילוי קמטים. וכן באולם נפרד יוצג פרויקט צילומים תיעודי של תחום הפלסטיקה בישראל כפי שהונצח על ידי שמונה צלמים ישראלים מובילים בחסות חברת אלרגן ישראל יבואנית ג’ובידרם. שבוע הכירורגיה הפלסטית יערך במוזיאון תל אביב, החל מיום ראשון ה – 11 בנובמבר 2018, ייטלו בו מאות אנשי מקצוע בתחום וחלקו יהיה פתוח לקהל הרחב. ב – 13 בנובמבר יתקיימו ניתוחים בשידור חי בבית החולים איכילוב כחלק מכנס השד הבינלאומי אשר יערך במסגרת שבוע זה.

קראו גם:  ניסיון פיגוע דריסה בבנימין: הלוחמים ירו באוויר, המחבל נמלט

בראש הוועדה המארגנת של הכנסים עומדים ד”ר מאיר כהן יו”ר האיגוד, ד”ר רון עזריה מזכיר האיגוד וד”ר רועי ענבר גזבר האיגוד. את ההפקה מבצעת חברת זיפר תקשורת חווייתית ואת יחסי הציבור לשבוע זה מוביל משרדה של נאוה עינבר דוברת האיגוד.

שבוע הכנסים מתקיים הודות לחסותה הראשית של א.מ.י טכנולוגיות רפואיות ולחסותם האדיבה של אלרגן ישראל, אלפמדיקס, פרומדיקס, נובוגולד, מדיקל נובה, פרופארם, שי מדיקל, פוליטק, מדיסון, נארא ומטיס.

צילום: באדיבות האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית הוא האיגוד המקצועי היחידי של ההסתדרות הרפואית בישראל אשר כולל בהכשרה שלו ובבחינות בכתב ובעל פה את תחום הרפואה האסתטית שאיננה כירורגית המהווה 25% מתכני ההתמחות. האיגוד הוקם במטרה להוות מסגרת ארגונית מקצועית לכ – 300 הרופאים המומחים והמתמחים העוסקים בכירורגיה פלסטית בישראל ולפעול לקידום ופיתוח המקצוע בתחום הטיפול, ההוראה והמחקר. האיגוד המהווה חלק בלתי נפרד מההסתדרות הרפואית בישראל, מטפח קשרים עם ארגונים בינלאומיים העוסקים בניתוחים פלסטיים ומתעדכן בחידושים ומגמות במטרה ליישמם בארץ. כחברי איגוד יכולים להצטרף רופאים ורופאות בעלי תואר מומחה בכירורגיה פלסטית.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן