מבזקיםמשפטי/פלילי

סכסוך גירושין סוער בדרום: המאהבת, חברתה והגבר הנשוי

סכסוך גירושין סוער בין בני-זוג אמידים מעיירה בדרום הארץ, חשף סיפור מקומם של סחיטה מינית. בכתבי התביעה וההגנה של בני הזוג נחשף כיצד צעירה כבת כ-25 מאחת מהעיירות בדרום הארץ, מצאה לה, ככל הנראה, מקור פרנסה מקורי אך מפוקפק.

לאחר התפוצצות הסיפור, נודע לגבר, כי הצעירה נהגה לקיים מערכות יחסים אינטימיות עם גברים נשואים ואמידים המתגוררים באזור, ולאחר תקופת מה, החלה לאיים עליהם כי תחשוף את הרומן בפני רעייתם החוקית – אם לא ישלמו לה דמי שתיקה חודשיים.

השיטה שלה עבדה ככל הנראה לא רע, והיא הצליחה לגרוף עשרות אלפי שקלים בחודש ממספר גברים שחששו לנישואיהם.

חברתה הטובה של אותה צעירה "נדלקה" ככל הנראה גם היא על הרעיון, והשתיים החלו לשתף פעולה, ולסחוט יחדיו גברים לאחר שתיעדו אותם מקיימים עימן יחסי מין.

כך קרה גם לג', קבלן ידוע בעיירה הדרומית, אשר היה נשוי עד לא מזמן לעובדת בכירה הנחשבת לאחת מנשות המפתח בעיירה.

ג' נפל ברשתה של הצעירה, והשניים פצחו ברומן סוער. בשלב מסויים צירפה הצעירה גם את חברתה הטובה למשולש אהבים – אותו תיעדה החברה בסמארטפון שלה.

בחלוף מספר ימים מהאירוע, החלה הצעירה לסחוט את הגבר, ואיימה עליו שאם לא ישלם לה ולחברתה 10 אלפים שקלים בחודש – היא תשלח את תיעוד המפגש ביניהם לאשתו.

היות ואשתו של ג' משמשת בתפקיד בכיר וציבורי בעיירה בה מתגוררים המעורבים בפרשה, ושמה מאוד יקר לה – חשש ג' מאוד מחשיפת האירוע – והחליט בלב כבד לשלם את דמי הכופר.

אך לאחר תקופה של מספר חודשים שבהם שילם לצעירה את דמי שתיקתה, הוא החליט כי הוצאה שכזו תפגע קשות בכלכלת המשפחה, ותיחשף בשלב כלשהו, ועל כן ניסה לדבר אל ליבן של הצעירות, והפסיק את התשלומים.

אך התחנונים והבקשות לא הועילו. הצעירות החליטו לממש את איומיהן, והעבירו מעטפה ובה צילומי סטילס המתעדים בפרוטרוט את היחסים ביניהן – לבעלה הבוגדני. הן גם הוסיפו חטא על פשע, ושלחו את המעטפה אל מקום עבודתה של האישה.

האישה, שלא ציפתה לקבל תמונות אינטימיות של בעלה, פתחה את המעטפה ליד קולגות שלה, ונקלעה למבוכה קשה.

כתוצאה מהאירוע, פתחה האישה באופן מיידי בהליכי גירושין, ואף תבעה מבעלה פיצוי כבד על פגיעה במוניטין.

בכתב התביעה היא מתארת כיצד מעשיו של בעלה גרמו לגל שמועות ורכילות בעיירה. במסגרת תביעתה דרשה האישה כי הפנטהאוז היוקרתי שבבעלות בני הזוג יעבור כולו לרשותה – כפיצוי על הפגיעה הקשה בה כתוצאה מהפרשה.

בצר לו, פנה הבעל אל עורכת הדין הלנה שמחי, אשר הגישה בשמו כתב הגנה לביהמ"ש למשפחה, ובו דחתה מכל וכל את דרישותיה החומריות המופרזות של האישה.

במקביל, המליצה עו"ד שמחי לבעל להגיש תלונה במשטרה נגד הצעירה וחברתה, ולתבוע מהן פיצויים – אך הגבר סירב לעשות זאת, מחשש מגורמים בעולם התחתון המקורבים אל השתיים.

עו"ד הלנה שמחי הצליחה להוכיח כי סיפור הבגידה של הבעל, על כל השתלשלויותיו – לא גרם לפגיעה חומרית כלשהי באישה – ועל כן רכוש השניים, הכולל בתוכו גם את הפנטהאוז היוקרתי – חולק שווה בשווה בין הצדדים.

אילוסטרציה

תגובה אחת

Back to top button