לרגל חג הקורבן ( עיד אל אדחא) וסיום הקייטנות בישראל נרשמים בימים האחרונים עומסים במעברי הגבול ובשעות האחרונות קיים עומס רב במעבר בגין (טאבה). הפעילות במעבר בגין מתואמת עם הנהלת המסוף המצרי כדי לענות לביקושים. ציבור המבקרים במעברי הגבול עם ירדן ומצרים נדרשים להתאזר בסבלנות.
עקבו אחרינו
קרא את הבא
27 ביולי 2024
הולך רגל נפצע אנוש סמוך למחלף זכרון ופונה בהחייאה לבי"ח הלל יפה
26 ביולי 2024
צה״ל תקף משגר ותשתיות חיזבאללה בלבנון
26 ביולי 2024
בולען בעומק ארבעה מטרים נפער בכביש בהרצליה
26 ביולי 2024
גבר בן 52 נפצע בינוני בתאונת דרכים בכביש 1 ליד מחלף שורש
26 ביולי 2024
לראשונה מאז שעזב את תפקידו: דונלד טראמפ נפגש עם נתניהו
כתבות נוספות שיעניינו אותך
לכו ואל תחזרו, חלאות רצחניות, ג'הדיסטים ותומכיהם מהסמול, החוצה, ללא חזרה עכשיו ומיד, חלאות המין האנושי, סמולני כל העולם לקראת סיום הקריירה הרצחנית שלהם.