חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: תושב קריית גת בן 24 תקף קשישה שטיילה לתומה ברחוב

כתב אישום יוגש היום (ראשון) כנגד תושב קריית גת בן 24 שנעצר על ידי משטרת ישראל לפני כשבועיים בחשד לתקיפת קשישה בת 77, עוברת אורח תמימה בפארק שכונתי בעיר, ללא כל סיבה וגרם לה חבלות של ממש. השוטרים שהגיעו לזירה, עקבו אחר טיפות הדם שהובילו אל ביתו של החשוד שנעצר.

בתאריך 21.7 (שבת) התקבל דיווח במשטרה אודות אירוע תקיפה ברחוב יציאת תש״ז שבקריית גת בו הותקפה קשישה בעת שטיילה לתומה ברחוב. מעדויות ומהחקירה עולה כי החשוד חבט בפניה וכשנפלה ארצה לא חדל החשוד והמשיך בועט בפניה ובכל חלקי גופה. כוחות המשטרה שהגיעו למקום החלו בבירור נסיבות המקרה תוך תחקור ראשוני ומעקב אחר כתמי הדם שהובילו את השוטרים אל ביתו של החשוד שם הוא אותר כאשר דם טרי על ידיו. במקביל לכך פונתה הקשישה על ידי צוותי הרפואה, שהוזעקו אף הם, אל בית החולים לטיפול רפואי ובכלל זה אשפוזה. החשוד שהבחין בשוטרים שהגיעו לעצרו, החל משתולל תוך ניסיונות לתקוף אותם וגרם נזק רב לרכושו בדירה, אך לבסוף נעצר ונכבל. "משטרת ישראל תפעל נמרצות לאיתור חשודים ולחקירתם במטרה להגיע מהר ככל הניתן אל חקר האמת, מחד, ולהגביר את תחושת ביטחון הציבור הנורמטיבי, מאידך", ציינו במשטרה.

החשוד הועבר אל תחנת המשטרה בקריית גת לחקירה בה מסר גרסתו תוך שחוקרי המשטרה פעלו גם בזירת האירוע במשימת איסוף עדויות וממצאים פורנזיים. בסיום חקירתו נכלא החשוד ומעצרו הוארך בבית המשפט במספר ימים, וככל שהתקדמה מלאכת החקירה הוארך מעת לעת מעצרו פעמים נוספות כשתמונת הקשישה החבולה נמצאת מול עיניהם של חוקרי המשטרה ובפני בית המשפט.

בדיקות מקצועיות שנערכו במעבדות הפורנזיקה של משטרת ישראל קבעו כי ממצאים פורנזיים שנדגמו על החשוד ועל נעליו קושרים את אותו למעשה החמור שמיוחס לו. ממצאים אלו יחד עם חקירה מקצועית שנערכה במשטרה, הבשילו בימים אלו להצהרת חטיבת התביעות במשטרה כי בכוונתם להגיש כנגד החשוד כתב אישום ומעצרו הוארך שוב עד היום.

צילום: דוברות המשטרה
Back to top button