חדשות הארץמבזקים

עקב רעידות האדמה הושק בטבריה אמבולנס יחידת חוס"ן של איחוד הצלה

בשבוע זה הורגשו בטבריה מספר רעידות אדמה, חלקן אף היו חזקות וגרמו לבהלה ופאניקה אצל תושבי העיר.

באחת מרעידות האדמה יצאו חלק מהתושבים מחוץ לביתם וחששו לחזור אליו. חלקם נראו כמי שסובלים ממצוקה נפשית. באיחוד הצלה סניף טבריה וסובב כנרת ראו את המתרחש והזניקו במהירות את מתנדבי יחידת חוס"ן של איחוד הצלה (חירום וסיוע נפשי) למוקדים בהם התקהלו אנשים. אלו הצטרפו לחובשים ולפרמדיקים של איחוד הצלה והחלו במתן סיוע נפשי ראשוני לתושבים שנזקקו לכך.

בנוסף נשמעו השבוע אזעקות באזור ומתנדבי חוס"ן של איחוד הצלה הוזעקו שוב למכללת כנרת שם טיפלו באשה שסבלה מהתקף חרדה.

עקב כך הוחלט באיחוד הצלה לתגבר את המענה של מתנדבי חוס"ן בעיר שיצטרפו לרשת המתנדבים של איחוד הצלה בטבריה וסביבותיה בזמן הקרוב.

קראו גם:  פעולות החייאה בוצעו בבן 3 שנחנק במהלך האוכל, מצבו קשה

בסיום הפעילות הגיעו ראש העיר טבריה יוסי בן דוד יחד עם סגנו וממלא מקומו אליהו זגדון, מנשה כהן מנהל מחלקת הרווחה ועמי ועקנין קב״ט עיריית טבריה להתרשם מפעילות המתנדבים ושיבחו אותה. המכובדים גם חנכו את האמבולנס החדש של יחידת חוס"ן של איחוד הצלה שפעל לראשונה בעיר.

יוסי אוקנין ראש סניף איחוד הצלה טבריה וסובב כנרת אמר: "אנו בארגון איחוד הצלה ערוכים למתן מענה נרחב וגם בשעות חירום, החל במקרים רפואיים או חלילה במקרה אסון, והשבוע עלה הצורך במענה וסיוע נפשי לתושבים אשר נראה שסבלו ממצוקה, ולכן תגברנו את המענה בעיר על ידי אמבולנס חוס"ן של איחוד הצלה"

עובדיה אהרון דובר סניף טבריה וסובב כנרת אמר: "אני שמח לראות כי יש בידינו כלים למענה נרחב לכלל התושבים במדינת ישראל וזאת אפילו במקרים מורכבים וחריגים, באיחוד הצלה ישנה עשיה מתמדת המותאמת לפי צרכי העיר במקרה שגרה וגם חס וחלילה בשעת אסון, ובכך נמשיך להיות הארגון המוביל בתחום רפואת החירום"

קראו גם:  דובר צה"ל: מותו של קצין אמ"ן: הדו"ח המשטרתי נמסר לצה"ל; מותו לא נגרם כת...

 

צילום: דוברות איחוד הצלה.

 

צילום: דוברות איחוד הצלה.

 

צילום: דוברות איחוד הצלה.

 

צילום: דוברות איחוד הצלה.

 

 

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן