חדשות הארץמבזקיםתנועה ותחבורה

5,660 דו”חות תנועה בשבוע, כ-600 לנהגי משאיות בשל ליקויי בטיחות

משטרת ישראל ממשיכה לפעול בנחישות נגד נהגים המבצעים עבירות תנועה חמורות הפוגעות בביטחון של הנהגים הנורמטיביים בכביש ואף מסכנים באופן ממשי את כלל משתמשי הדרך. במהלך השבוע האחרון שוטרי אגף התנועה ביצעו אכיפה מאומצת נגד עבירות הבריונות ומסכנות חיים ורשמו 5,660 דו”חות תנועה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בפעילות משולבת עם אמצעים טכנולוגים נגד עבירות היסח הדעת, נתפסו כ-850 נהגים שהשתמשו בטלפון הנייד בזמן נהיגה שלא באמצעות דיבורית, בגין עבירה זו הנהגים קיבלו קנס של 1,000 ש”ח ו-8 נקודות לחובתם.

בנוסף, בעין עדשת המצלמה הטקטית המתעדת עבירות תנועה כגון קיפוח זכות, שימוש בנייד ועוד, נתפסו כ-730 נהגים שביצעו עבירות ונגדם נרשמו דו”חות. הרישיון נפסל ל-30 ימים ל- 60 נהגים שביצעו עבירות תנועה חמורות. 34 כלי רכב הושבתו למשך 30 ימים למגרש האחסנה של המשטרה בגין עבירות שביצעו נהגיהם. למעלה מ- 800 נהגים נתפסו כשהם נוהגים מעל למהירות המותרת עפ”י חוק באמצעות שוטרים שהוצבו עם מכשיר למדידת מהירות וכנגד נהגי משאיות נרשמו כ-600 דו”חות בגין ליקויי בטיחות, תקינות ועבירות נוספות.

5,660 דו”חות תנועה בשבוע, כ-600 לנהגי משאיות בשל ליקויי בטיחות
צילום: דוברות המשטרה
5,660 דו”חות תנועה בשבוע, כ-600 לנהגי משאיות בשל ליקויי בטיחות
צילום: דוברות המשטרה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!