אופנהבידורמבזקים

תביעת "מיסמס" נגד פוקס הוסרה

עידו גרינברג הוא בעל המותג "מיסמס" ומי שעומד מאחורי טרנד החולצות הלבנות עם הכיתוב התנ"כי המנוקד בשחור או להיפך, של משפטים שונים אותם הוא הוגה בעצמו. לאחרונה הגיש עידו תביעה כנגד חברת פוקס לאחר שהחלה החברה למכור חולצות בדיוק באותו הקונספט של חולצות לבנות עם כיתוב בשחור.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

גרינברג טוען כי מדובר בפינה הנקראת "משפט אחד ביום" שפעילה כבר כבר כמעט שנה וחצי. בחודשים האחרונים אף רץ עם קמפיין של מובילי דעה ואנשים שלובשים את החולצות עם הכיתוב המיוחד תחת המותג מיסמס. גרינברג הוא מנהל הקריאייטיב והדיגיטל של ערוץ 10 ולמעשה זו פרנסתו.

עידו גרינברג מסביר בראיון בערוץ 10

הדיון בתביעה של "מיסמס" נגד חברת פוקס הסתיים, התביעה נגד פוקס הוסרה. מחברת פוקס נמסר כי "פוקס פועלת על פי חוק ותמשיך לפעול על פיו לרבות בכל הנוגע להקפדה על זכויות היוצרים. הבקשה לצו מניעה לא התקבלה ולא נפסקו לתובע פיצויים כלשהם."

בהחלטה נקבע כי פוקס יכולה להמשיך ולמכור את המלאי הקיים של החולצות שברשותה וביחס למלאי חדש, פוקס תשלב את הלוגו שלה.

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!