בריאותחדשות הארץמבזקים

"אין שר ואין מוסר. משרד הבריאות גוזר דינם של אלפי חולי סרטן"

ח"כ סאלח סעד (המחנה הציוני) אומר היום (ראשון) כי אין שר ואין מוסר. משרד הבריאות מעכב כספים וגוזר את דינם של אלפי חולי סרטן מהצפון שלא מקבלים טיפול רדיותרפי. "אלפי תושבי הצפון, חולי סרטן לא מקבלים את הטיפול הרפואי שהם זכאים לקבל ומופקרים על ידי ממשלת החלם בראשות שר הבריאות נתניהו תוך פגיעה ממשית בבריאותם. זו לא אדישות- זו רשעות! מצד אחד המדינה מסרטנת את תושבי חיפה והמפרץ עם גזים רעילים ומצד שני לא מסוגלת לטפל בהם ברמה הנאותה לשנת 2018."

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בנובמבר 2017 , סגן שר הבריאות יעקב ליצמן התחייב להעביר 11 מיליון ש"ח לטובת הטמעת מערכות חדשות במחלקת הרדיותרפיה בבית החולים רמב"ם . "אך כמו תמיד, לאחר ההצהרות, הכותרות והתמונות עם מנהלי בתי החולים, סגן השר שוב נעלם והחולים כמו במדינת עולם שלישית, צריכים להתנייד בין שני קצוות מתחם בית החולים, לעיתים מובלים באלונקת במרחק של 400 מטר ובמקרים אחרים נאלצים לנסוע עד למרכז הארץ, כי פשוט אין מקום במכון החדש לקבל את כל החולים הזקוקים לטיפול, טרטור בלתי נסבל שפוגע בהם קשות ומסכן את חייהם. " אומר ח"כ סאלח סעד והוסיף "אין שר ואין מוסר- הגיע הזמן שממשלת ישראל תתחיל לתת דין וחשבון לאזרחים שמשלמים ביוקר בכל פעם מחדש, על המחדלים שלכם!"

ח"כ סעד פנה הבוקר לראש ממשלת ישראל ושר הבריאות, בנימין נתניהו בדרישה לעמוד בהתחייבות משרד הבריאות להעברת התקציב לבית החולים רמב"ם ולהעביר באופן מידי 11 מיליון ש"ח כפי שהמשרד התחייב להעביר להשלמת בנייתו והפעלתו המלאה של הבניין החדש, המיועד לטיפול בחולי הסרטן. "בריאות הציבור לפני הכל!" סיכם ח"כ סעד.

ח"כ סאלח סעד

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!