חדשות הארץמבזקיםצבא וביטחון

דובר צה"ל: "צה"ל עמד במשימה – לא נחצתה הגדר ולא הופרה הריבונות"

דובר צה"ל תא"ל, רונן מנליס אמר הערב (שישי) בשיחה עם הכתבים הצבאיים כי "צה"ל עמד היום בהצלחה במשימה. כ-20,000 מתפרעים היו היום בחמישה מוקדים, מצד אחד הרבה פחות מכמות המפגינים בשבוע שעבר ומצד שני אירוע אלים."

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

דובר צה"ל הוסיף, "בסופו של דבר אפשר להגיד שגם היום חמאס גרר את הרצועה ליום של הפרות סדר אלימות. הרבה ניסיונות פיגוע, לפחות 8 אירועים של זריקת מטענים, בקבוקי תבערה ואבנים. ראינו שנעשה בין היתר הרבה מאוד שימוש בילדים בקו קדמי. חמאס שלח ילדים לגדר עם צמיגים בוערים. לא נפגעו אנשים כתוצאה מפח"ע, לא נחצתה הגדר ולא הופרה הריבונות הישראלית וזה הישג גדול. הם לא הצליחו לייצר את מה שרצו בחסות העשן של הצמיגים, רק גרמו לזיהום אוויר בעיקר פגעו בעצמם. באנו היום נחושים לבצע את המשימה ואנחנו נחושים להמשיך לעמוד במשימה. אנו רוצה לומר מילה טובה לשירותי הכבאות הארצית על פעילותם היום בגבול."

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!