חדשות הארץמבזקיםפוליטי / מדיני

צפו: מירי רגב במסיבת עיתונאים – "סתיו שפיר ילדה קטנה וילדותית"

שרת התרבות והספורט, מירי רגב חשפה היום (ראשון) את קמפיין אירועי 70 שנות העצמאות למדינת ישראל וענתה לשאלות הכתבים בעקבות המתיחות סביב נושא הנאומים בטקס המשואות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

השרה רגב הגיבה (43:18 בסרטון) במהלך מסיבת העיתונאים לפנייתה של ח"כ סתיו שפיר ליועץ המשפטי לממשלה, שדרשה למנוע את השתתפותה בקליפ עם העיבוד המחודש לשיר "הללויה" ואמרה כי "סתיו שפיר תמיד הייתה ילדה קטנה וילדותית ולכן היא מעלה נושאים קטנים וילדותיים. פעלנו על פי חוק ועל פי דין ונמשיך לפעול על פי חוק ועל פי דין. אני אמשיך להוביל את אירועי מדינת ישראל, בצורה מרגשת, עניינית, שוויונית, מגוונת והלוואי שחברים מהאופוזיציה היו מגיעים לרבע ושליש מהסיעה שלי".

שפיר לא נשארה חייבת לתגובתה של רגב והשיבה "‏רגב משתמשת בחגיגות ה-70 כדי להכפיש ולהסית ובמקום לחזק את ישראל עסוקה בלזרוע שנאה. אני מאחלת לעם ישראל ולחיילים שמעבירים את החג בהגנה על המדינה, שבקרוב נחליף את הממשלה הרעה הזו בממשלה שאכפת לה מהאזרחים. נעשה הכל כדי שאת חגיגות ה-71 ינהלו מנהיגים שאוהבים את המדינה – ולא רק את עצמם."

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!