מבזקים

ירושלים: היערכות משטרת ישראל לאירועי ‘ברכת הכוהנים’ וקבלת פני רבו

המשטרה פירסמה הבוקר (ראשון) את היערכותה לאירועי ‘ברכת הכוהנים’ ברחבת הכותל המערבי ואירוע קבלת פני רבו בבריכת הסולטאן שיתקיימו מחר.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

משטרת ירושלים מסרה כי תתגבר את הפעילות סביב העיר העתיקה וסמטאותיה , בצירי תנועת המתפללים ובכותל המערבי.

עוד מסרה כי לציבור המגיע לאירוע “הקבלת פני רבו” בברכת הסולטן שיתקיים בין השעות 18:00 ל 23:00 הכניסה לאירוע תתבצע אך ורק באמצעות כרטיסים שיחולקו במקומות שהוגדרו לכך בהם רחבת הבדולח בכניסה לפארק טדי מול חניון קרתא או רחבת שער יפו.

החל מהשעה 08:00 ועד השעה 20:00 ייסגרו לתנועת כלי רכב מספר צירים בהם דרך חברון – ממרים החשמונאית לכיוון העיר העתיקה, רח’ אגרון -לכיוון ממילא, חטיבת ירושלים -בשני הכיוונים, העיר העתיקה – תיסגר לכלי רכב פרטיים למעט תושבי האזור.

כלי רכב הנושאים תו נכה יכנסו לעיר העתיקה דרך שער ציון, לבאים מכיוון דרך חברון/דוד רמז.

בנוסף, בכביש 1 מהמטה הארצי לכיוון העיר העתיקה יתבצעו הכוונות תנועה ושינויים בהסדרי התנועה בהתאם לכמות המבקרים.

לרשות נוסעי התחבורה הציבורית בעיר ירושלים, רכבים פרטיים ניתן להחנות בחניוני ‘חנה וסע’ הנמצאים בגבעת התחמושת, הר הרצל, טדי, חניון הלאום, חניון בייט, חניון שוק רמלה-לוד (סמוך למלחה). הרכבת הקלה תפעל בתדירות מוגברת.

המשטרה הודיעה כי הציבור מתבקש להימנע מלהגיע לאזור העיר העתיקה במהלך ימי החג בכלי רכב פרטיים ולהסתייע בתחבורה הציבורית, היסעים מחניוני ‘חנה וסע’ והרכבת הקלה.

משטרת ישראל תנקוט במלאכת מחשבת של איזונים, על מנת לאפשר לכלל המתפללים משלוש הדתות לממש את חופש הדת והפולחן, בצד השמירה על שלומם וביטחונם האישי ומצפה שהשיח הציבורי בתקופת החג יתאפיין בסובלנות וכבוד הדדי.

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!