מבזקיםפוליטי / מדיני

ראש עיריית שדרות: "תודה לכוחות צה"ל שאפשרו לנו לחגוג סדר כהלכתו"

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי התייחס הערב (שבת) לאירועים אתמול בגבול רצועת עזה ואמר, "כוחות צה"ל במרחב, בפיקודם של האלוף אייל זמיר ומפקד האוגדה, תא"ל יהודה פוקס, איפשרו לתושבי שדרות ועוטף עזה לחגוג את ליל הסדר כהלכתו, בשקט ובביטחון שיש מי ששומר עלינו. אני מחזק את ידיהם של כלל החיילים ושאר הכוחות. בשדרות השגרה נשמרת ותושבינו היקרים יבלו כמו כל עם ישראל את ימי חול המועד בטיולים בארצנו היפה".

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

עוד אמר דוידי: "בזמן שבצד השני מנסים להתגרות בנו ולבצע פעולות טרור בחסות "צעדת השיבה", שהיא בעצם "צעדת מנוצלי החמאס", כפי שהגדיר זאת האלוף זמיר, שדרות גדלה ומתפתחת מידי יום ואלפי משפחות חדשות הגיעו לעיר מאז "צוק איתן". כל זאת מתאפשר הודות למדיניות הביטחונית העקבית של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ושר הביטחון, אביגדור ליברמן. שיהיה חג שמח לכל עם ישראל".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי (צילום: מתוך פייסבוק)

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!