חדשות הארץמבזקיםתנועה ותחבורה

סיטיפס: “בחול המועד יתווספו רכבות בשעות הערב – זמן ההמתנה יתקצר”

סיטיפס הרכבת הקלה התאימה את תדירות הרכבות לביקושים ותציב עמדות מאוישות למכירת כרטיסי נסיעה בתחנות המרכזיות. בנוסף, לאורך כל החג תפורסם חידת אוצר ירושלמית של חמיצר בתחנות הרכבת הקלה, במרכז השירות ובדף הפייסבוק של חברת סיטיפס. רמזים יחולקו ע”י בקרי הרכבת ובין הפותרים יחולקו פרסים מדליקים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

סיטיפס הרכבת הקלה בירושלים נערכת לקראת המוני המבקרים הצפויים להגיע לבירה במהלך חג הפסח. במסגרת ההיערכות, התאימה סיטיפס את תדירות הרכבות לשעות הביקושים הצפויים במהלך ימי חול המועד, ויתווספו רכבות בשעות הערב כך שזמן ההמתנה יתקצר והתדירות תגדל.

סיטיפס: “בחול המועד יתווספו רכבות בשעות הערב – זמן ההמתנה יתקצר”
(צילום: דוברות סיטיפס – הרכבת הקלה)

גם מערך השירות והבקרה נערך לסייע לציבור הנוסעים בימי חול המועד, אף יותר מהרגיל, ובמסגרת זאת יוצבו בתחנה המרכזית, ובתחנות העירייה וגבעת התחמושת עמדות מאוישות למכירת כרטיסי נסיעה ברכבת בשיתוף משרד התחבורה. בנוסף, בקרי הרכבת הקלה יסייעו לנוסעים המבקרים בעיר ברכישת הכרטיסים ככל שיידרש במטרה לזרז את ההליך.

כמו כן לרגל החג, תפורסם חידת אוצר עלומה של החידונאי דן חמיצר בתחנות הרכבת הקלה, במרכז השירות ובדף הפייסבוק של חברת סיטיפס. בכל אחד מחמשת ימי חול המועד יפורסם בדף הפייסבוק ובמרכז השירות של סיטיפס רמז ויזואלי שיקל על פתרון החידה. הנוסעים המעוניינים ברמז יוכלו לפנות לבקרי הרכבת הקלה ולקבל מהם כרטיסייה ובו הרמז היומי.

בסיומו של החג יבחרו התשובות המנומקות ביותר ויחולקו פרסים שווים לזוכים.

סיטיפס: “בחול המועד יתווספו רכבות בשעות הערב – זמן ההמתנה יתקצר”
(צילום: דוברות סיטיפס – הרכבת הקלה)

אז הכינו את החמיצר הפנימי שבכם ותתחילו להתכונן!

מנכ”ל סיטיפס הרכבת הקלה, ירון רביד: אנו שמחים ליזום את שיתוף הפעולה המיוחד עם איש החידות הבלתי מעורער דן חמיצר, ברכבת הקלה בירושלים ובטוחים כי החיפוש אחר פתרון החידה ינעים וירתק את זמנם של הנוסעים והתושבים בבירה. הרכבת הקלה הינה נדבך מרכזי בירושלים וחלק אינטגראלי ממרקם העיר, והיא פועלת מיום הקמתה למען הציבור ותושבי ירושלים. כלל הפעילויות החגיגיות, כמו גם ההיערכות לקראת חג הפסח, מטרתן להקל על ציבור הנוסעים בהתניידות בעיר במהלך ימי החג ולהנעים את זמנם. בשם הרכבת הקלה ועובדיה אני מזמין את כלל הציבור להשתתף במצוד המרתק ולענות על החידה וכמובן מאחל לכל בית ישראל חג פסח שמח, חופשה נעימה ונסיעה טובה”.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!