חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי

אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי הואשם בעבירות מין בקטינות

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (רביעי) לבית משפט השלום בכפר סבא כתב אישום כנגד רונן ביטי, אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי בגין עבירות מעשה מגונה בפני קטינה מתחת לגיל 16, מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14, איומים והטרדה מינית בקטינה שטרם מלאו לה 15.

על פי עובדות כתב האישום, בשנת 2014 הקים הנאשם קבוצת וואטסאפ בשם “ביטי אימפריה” שבה היו חברות כ-70 קטינות שמעריצות את בתו עדי, שהינה כוכבת ילדים. במהלך השנים 2017-2018 נהג הנאשם לשוחח, בין היתר שיחות בעלות תוכן מיני, עם תשע קטינות מקבוצת “ביטי אימפריה”. הנאשם פנה לקטינות בצ’אט הפרטי וניסה לשכנען להוריד את אפליקציית הטלגרם, תוך שהוא מסביר להן כי מדובר באפליקצייה “בטוחה” בה ניתן לשוחח שיחות סודיות שלא ניתן להעתיקן או להעבירן, וכי ההודעות נמחקות מיד בסמוך לכתיבתן. הנאשם נהג לנהל שיחות בעלות אופי מיני עם הקטינות, ובין היתר נהג לשאול אותן האם קיימו יחסי מין, ביקש מחלקן הודעה קולית בה הן נשמעות גונחות, שלח לחלקן תמונות וצילומי וידאו שלו מבצע מעשים מיניים בעצמו, הציע לחלקן לבצע בעצמן מעשים מיניים ועוד. הנאשם אף ביקש מאחת הקטינות לבצע בו מעשים מיניים וכן שלח לשלוש קטינות סרטון המתעד מעשים כאלה בין שני קטינים בכיתת לימודים.

קראו גם:  ראש הממשלה בנט שוחח עם קנצלר אוסטריה, "דנו על חיזוק היחסים"
רונן ביטי (צילום: מתוך פייסבוק)

בהמשך לכך פתחו חלק מהקטינות קבוצת וואטס-אפ שבה חשפו בפני אשתו של הנאשם את מעשיו, והנאשם שלח הודעה קולית בקבוצה בה איים על שתיים מהקטינות.

בבקשת המעצר נכתב כי הנאשם: “ניצל ניצול ציני ובוטה את הצלחתה של בתו ואת הערצתן של קטינות רכות בשנים (חלקן מתחת לגיל 14) לבתו. הקטינות מתארות את השיחות עמו כ-“כבוד גדול” וכהזדמנות להתקרב לבתו. הקטינות היו מוכנות לעשות כל שיבקש והמשיב ידע וניצל זאת. המשיב פעל בשיטה זהה עם הקטינות- תחילה, קירב אותן רגשית אליו והחל בשיח פרטי עימן, בהמשך, שכנע אותן להוריד את הטלגרם ואז החל בשיח המיני הבוטה. גם כאשר חלק מהקטינות סירבו לשתף עימו פעולה המשיך המשיב בשלו כמי שאינו יכול לחדול ממעשיו”.

קראו גם:  על אף הצמצום במדורות: זיהום אוויר גבוה שרר הלילה ברחבי הארץ

הפרקליטות ביקשה את המשך מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

אילוסטרציה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן