חדשות הארץמבזקים

באר יעקב: השיטור העירוני נחנך במעמד השר לבט"פ ומפכ"ל המשטרה

השר לביטחון הפנים ולנושאים אסטרטגיים גלעד ארדן חנך יחד עם מפכ"ל המשטרה רנ"צ רוני אלשיך וראש המועצה את השיטור העירוני בעיר באר יעקב.

חניכת השיטור העירוני ביישוב באר יעקב, המשרתת כ – 30,000 תושבים, הם חלק מתוכנית השר לביטחון הפנים לחיזוק הביטחון האישי של האזרח. יחידת השיטור העירוני המונה 20 תקנים, תפעל למען הקהילה ותשלב בתוכה שוטרים ופקחי הרשות המקומית שייתנו מענה לבעיות בתחום עבירות איכות החיים והרחבת הנוכחות המשטרתית ברחובות.

השר גלעד ארדן התייחס לחדירת הפלסטינים החמושים היום מעזה ואמר "גם בימים אלו אנו מתמודדים עם איומים בכל החזיתות, ובמיוחד לקראת סוף השבוע בחזית הדרומית, משטרת ישראל שירות בתי הסוהר יחד עם צה"ל וכל הגורמים נערכים לכל תרחיש. מי שינסה לאתגר אותנו, ימצא אותנו נחושים וערוכים להגיב בעוצמה. אנחנו לא נאפשר שום הפרה של הריבונות שלנו, ולא נאפשר חצייה של גדר מרצועת עזה לכיוון מדינת ישראל, וכל פעילות כזאת של הפרת הריבונות, תטיל אחריות על החמאס כאחראי ישיר לתוצאות שיהיו לה.

קראו גם:  ח"כ אדלשטיין: "לא צריך להמשיך ולחפש עריקים אלא להיות אופוזיציה לוחמת"

עוד הוסיף השר ארדן ואמר "אנחנו לא נאפשר שום הפרה של הריבונות שלנו, ולא נאפשר חצייה של גדר מרצועת עזה לכיוון מדינת ישראל, וכל פעילות כזאת של הפרת הריבונות, תטיל אחריות על החמאס כאחראי ישיר לתוצאות שיהיו לה".

תמונת ארכיון
מפכ"ל המשטרה, רב ניצב רוני אלשיך – צילום: דוברות המשטרה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן