חדשות הארץמבזקים

לראשונה: אשקלון ביריד התיירות הבינלאומי במוסקבה

לאחרונה השתתפה אשקלון ביריד התיירות השנתי הבינלאומי MITT המתקיים במוסקבה והוצגה במסגרת ביתן של משרד התיירות זאת לצד ערי תיירות מובילות כמו ירושלים, תל אביב, אילת וים המלח וסוכני תיירות ישראלים העובדים מול השוק הרוסי.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ביריד נכחו מ"מ ראש העיר הממונה על התיירות, סופיה ביילין, מנהלת חטיבת התיירות של אשקלון, אפרת צחור ומ"מ מנהלת מחלקת ערים תאומות וקשרי חוץ, טליה ביסטרוב.

מדובר ביריד התיירות הגדול והמוביל ברוסיה ובמדינות חבר העמים לשעבר, המתקיים מזה 25 שנה, בו מציגים כ-190 מדינות ומתחמי תיירות והוא מושך אליו למעלה מ-23 אלף מבקרים מידי שנה.

העיר אשקלון זכתה להתעניינות רבה בקרב המבקרים, הוצעו להם חבילות נופש בעיר, מסלולי סיור וטיולי כוכב בכל אזור הדרום עם לינה באשקלון. נוסיף כי, שוק התיירות הנכנסת מרוסיה ומדינות חבר העמים לאשקלון, הולך וגדל וקיימת חשיבות רבה לחשיפת העיר בפני הקהל המקצועי וסוכני התיירות ברוסיה.

מנהלת חטיבת התיירות של אשקלון, אפרת צחור: "השתתפות אשקלון ביריד התיירות במוסקבה היא נקודת זינוק מצוינת עבורנו לקידום העיר כעיר לתיירות נכנסת, המתמקדת בקהלים בעלי פוטנציאל גבוה לשהות נופש ופנאי. לפני היציאה ליריד רתמנו את מנהלי המלונות להציע חבילות נופש אטרקטיביות המתאימות למבקרים מרוסיה ואני מאמינה כי נראה גידול בכמות המבקרים בשנים הקרובות".

 

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!