מבזקים

הקונגרס האמריקני אישר 705 מיליון דולר לתכנית ההגנה הישראלית מפני טילים

שר הביטחון, אביגדור ליברמן אמר הבוקר (שני): “אני שמח ונרגש לבשר שהקונגרס האמריקני אישר סכום שיא לתכנית ההגנה הישראלית מפני טילים: 705 מיליון דולר בשנת 2018! זהו תקציב הסיוע הגבוה ביותר אי פעם. הכסף ישמש אותנו לייצור סדרתי של מיירטי כיפת ברזל, שרביט קסמים וחץ 3 ולהמשך פיתוח מערך ההגנה הרב שכבתית מפני איומים עתידיים.”

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

“אני מודה לידידתנו הגדולה ארצות הברית, שהשקיעה עד היום כ-6.5 מיליארד דולר בהגנת שמי מדינת ישראל. אנו אסירי תודה על הסיוע ועל המחוייבות הבלתי מתפשרת של הממשל והקונגרס לביטחונה של ישראל. מחר אפגש בירושלים עם משלחת חברי קונגרס בראשות ידידת ישראל ננסי פלוסי ואודה להם באופן אישי. תודה גדולה גם ל-MDA האמריקני, למנהלת ‘חומה’ במפא”ת ולתעשיות הביטחוניות, שפיתחו את שלושת פלאי הטכנולוגיה: חץ 3, שרביט קסמים וכיפת ברזל. מערכות שביחד מבטיחות לאזרחי ישראל ביטחון מירבי אל מול איום הטילים והרקטות.” אמר שר הביטחון

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!