חדשות הארץמבזקיםפוליטי / מדיני

“גירוש משפחות מחבלים לעזה – ימנע את הפיגוע הבא!”

ח”כ ד”ר ענת ברקו (הליכוד) אומרת כי “גירוש משפחות מחבלים לעזה- ימנע את הפיגוע הבא! נכון, הרס ביתו של מחבל יכול להרתיע אך צריך להודות על האמת, לא תמיד הורסים את כל הבית. לעיתים, רק את הבלטה עליה אולי עמד המחבל… כי מה לעשות, אנחנו “מדינת חוק”…

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

“מספיק עם ההיתממות” אומרת ח”כ ברקו “משפחות מחבלים אינן משפחות תמימות. מרגע שהמחבל ביצע את הפיגוע נגד יהודים, המשפחת מתוגמלת בין אם הוא בכלא ובין אם הפך לשהיד. לכן, הרשות הפלסטינית בעצם התגמולים למשפחות הטרוריסטים הפכה אותן לשותפות. מכאן, הרחקת המשפחה היא כדי להרתיע את המחבל שידע שמשפחתו תשלם מחיר כבד על מעשיו, כאשר תשוגר לאמירות האסלאמית בעזה.”

ח”כ ברקו אומרת כי “די עם הטהרנות המוסרנית הזו! לא מדובר בזכויות אדם של משפחות מחבלים, אלא מדובר בהצלת חיי אדם של אזרחי מדינת ישראל וכמובן בתוכם חיילי צה”ל.”

ח”כ ענת ברקו (צילום: אתר הכנסת)

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!