חדשות הארץמבזקים

5 חשודים נעצרו בחשד לסחר בסמים בעיר נצרת

5 חשודים נעצרו בחשד לסחר בסמים מסוכנים מסוג חשיש והרואין בעיר נצרת. במהלך החודשים האחרונים התנהלה חקירה סמוייה של משטרת ישראל כנגד תחנת סמים מסוכנים שפעלה בשכונה המזרחיץ בנצרת, בביתם של 2 אחים בשנות ה-30 וה-40 לחייהם.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

החשודים, בשיתוף 3 בני משפחה נוספים שחלקם גרים באותה שכונה נהגו למכור את הסמין המסוכנים לכל דורש או באמצעות שליח על קטנוע שהגיע לכתובת שתואמה מראש עם הלקוח או שהלקוח היה מגיע לביתם של החשודים בתיאום טלפוני.
בנוסף, החשודים התקינו מצלמות אבטחה על מנת לפקי על השטח שמסביבם.

במהלך הפעילות השוטרים ביצעו חיפוש בביתם של החשודים ונתפסו תכשיטי זהב רבים, כסף מזומן בסכום של כ-87,000 ₪, 3 רכבים מסוג מרצדס, סקודה ופולקסוואגן ו-2 קטנועים אשר ע”פ החשד באמצעותם בוצעו המשלוחים.

כלל החשודים הובאו לבית משפט השלום בנצרת לדיון בהארכת מעצרם ובתום הדיון בשלב זה, הוארך מעצרם של שניים מהחשודים ב-10 ימים עד ליום ראשון הבא.

קרדיט: דוברות המשטרה
קרדיט: דוברות המשטרה
קרדיט: דוברות המשטרה
קרדיט: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!