חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: ערבי ביצע מעשה מגונה בצעירה בת 17 בירושלים

כתב אישום חמור הוגש היום (ראשון) לבית המשפט המחוזי בירושלים באמצעות פרקליטות מחוז ירושלים כנגד ערבי בשם מונסתר אבו עבד, בן 28 בגין כך שביצע מעשה מגונה ועבירות נוספות בצעירה כבת 17 בעת שעצרה טרמפ עם חברתה.

על פי כתב האישום, בדצמבר 2013 ניסו שתי הצעירות להזמין מונית שתסיע אותן לביתן לאחר בילוי אצל ידיד בירושלים, משלא עלה בידן להשיג מונית, החלו להתקדם בהליכה תוך שהן מנסות לעצור טרמפ. הנאשם, אשר נהג אותה עת ברכב הסעות של דודו העלה אותן לרכב. לאחר שהוריד את אחת הצעירות בביתה, הוא פנה למתלוננת, החמיא לה על יופייה וביקש שתיתן לו נשיקה. בשל חששה מהנאשם היא השיבה לו כי תנשק אתו לאחר שתרד מהרכב. בשלב מסוים הוא החל לנסוע באופן פרוע. המתלוננת ביקשה מהנאשם להפסיק וציינה כי רוצה להגיע לביתה בשלום. מיד לאחר מכן בקשה המתלוננת מהנאשם לעצור את הרכב ולאפשר לה לרדת ממנו. הנאשם, המשיך בנסיעה ואמר לה כי קודם תיתן לו נשיקה. בסמוך לכך, עצר הנאשם את הרכב באופן פתאומי, סמוך לכיכר במקום, כשהרכב מפריע לתנועה. הנאשם הסיר את חגורת הבטיחות, קם ממושב הנהג והתקדם לעבר המתלוננת. הנאשם דחף את המתלוננת לעבר המושב האחורי ברכב והשליכה עליו. המתלוננת הפצירה בנאשם שיניח לה ושיאפשר לה לקום ממושב הרכב ולרדת מהרכב, אך הנאשם לא שעה לבקשותיה, והחל לנשקה בניגוד לרצונה. המתלוננת המשיכה בניסיונותיה לקום ממושב הרכב אך הנאשם דחף את המתלוננת לעבר מושב הרכב ולא אפשר לה לקום. בשלב זה הגיע רכב למקום וצפר. בתגובה, ניגש הנאשם למושב הנהג, החל בנסיעה, פנה לכיוון עמק לבן ועצר בצד הדרך. המתלוננת שבה וביקשה מהנאשם לפתוח את דלת הרכב ולאפשר לה לרדת ממנו, אך הנאשם לא נענה לפניותיה.

קראו גם:  גבר בן 72 הותקף ונשדד בחיפה, המשטרה עצרה חשוד במעשה

הצעירה, שחששה לחייה, פתחה את חלון הרכב, והוציאה את רגליה מהחלון במטרה לקפוץ ולהימלט מהרכב. הנאשם, שהבחין במעשיה, אחז בה בחוזקה ומשך אותה בכוח לתוך הרכב. היא התנגדה והמשיכה בניסיונותיה לקפוץ מחלון הרכב אך הנאשם הצליח לגבור עליה והכניס אותה לתוך הרכב. הנאשם דחף את המתלוננת למושב האחורי, סגר את החלון, הסיט את ווילונות הרכב, והושיב את המתלוננת על המושב האחורי ברכב. בשלב זה ביצע הנאשם במתלוננת מעשי אינוס, מעשים מגונים וניסה לבצע מעשה סדום. כל זאת עשה הנאשם בניגוד להסכמתה של המתלוננת.

באותה העת, אדם המתגורר בסמוך למקום הבחין מחלון ביתו במתרחש, יצא מביתו והתקדם לכיוון הרכב. כשהגיע לרכב והבחין בנאשם עומד ללא מכנסיו כשגבו אליו, הוא דפק על חלון הרכב ובתגובה הנאשם הרים את מכנסיו, הסתובב ניגש למושב הנהג, פתח את דלת הרכב והמתלוננת נמלטה מהרכב, והנאשם החל בנסיעה מהמקום.

קראו גם:  מטייל בן 58 נפל מגובה בנקיק השחור שבנחל הזוויתן והובהל לבי''ח פוריה
תמונת ארכיון

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן