מבזקים

גבר ואישה נעצרו בחשד למעורבות בשוד סניף דואר בבני ברק

גבר ואישה נעצרו בחשד למעורבות בשוד סניף בנק דואר ברחוב הרב ש"ך בבני ברק . בסוף השבוע שעבר (חמישי) התקבל דיווח במשטרת ישראל בגין ניסיון שוד סניף בנק דואר בבני ברק. מתחקור ראשוני של האירוע עולה כי החשודים הגיעו לסניף הבנק, ובאמצעות פתק דרשו מעובדת הסניף את הכסף תוך שהם מציינים שהם מצוידים בנשק. עובדת המקום שוחחה עם בנק בטלפון וכתוצאה מכך החשודים ברחו מהמקום.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

חוקרים וצוות זיהוי פלילי שהגיעו לקמום פתחו בחקירה תוך איסוף ראיות אשר נשלחו לבדיקת מעבדה אשר הובילה לאיתור זהותם של החשודים. בהמשך החקירה הגיעו בלשי המשטרה לחשודים ועצרו אותם.

החשודים תושבי העיר אור יהודה בשנות ה-20 לחייהם הובאו לחקירה בתחנת דן ובתום החקירה נכלאו.

אמש (שבת) הובאו החשודים לבית משפט השלום בתל אביב ובסיום הדיון מעצרה של החשודה הוארך עד ליום שלישי הקרוב ומעצרו של החשוד הוארך עד ליום רביעי הקרוב.

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!