חדשות הארץמבזקים

המשטרה סגרה אתר בנייה בבני ברק בו נמצאו ליקויי בטיחות חמורים

משטרת ישראל בשיתוף פרקליטות מחוז ת"א האזרחית, משרד העבודה והרווחה ובאמצעות צו פשטו על אתר בניה ברחוב אוסישקין בבני ברק. מבדיקות שערכה המשטרה באתר הבנייה עלה כי באתר קיימים מספר ליקוי בטיחות חמורים אשר סיכנו חיי אדם. צו הסגירה ניתן לאחר שימוע שנערך לאחראי על אתר הבנייה ובהם נציגי קבוצת הרכישה של בניין המגורים. בסיומו של השימוע הוחלט על ידי פיקוד התחנה, לסגור את האתר ל- 30 ימים ועד לעמידה מלאה בתנאים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

במשטרה מציינים כי השימוע נערך לאחר שניתנו מספר אזהרות לבעלי המקום להסיר ולהסדיר את המטרדים. "משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות למען בטחונם של כלל התושבים ותעשה כן בשיתוף גורמי האכיפה והרשויות על מנת לוודא שהם נהנים מסביבת חיים לה הם ראויים".

מפרקליטות מחוז ת"א נמסר: "אנו רואים חשיבות רבה בביצוע אכיפה בתחום תאונות העבודה, בדגש על אתרי בניה. הפרקליטות האזרחית תמשיך לבצע אכיפה משולבת, תוך תכלול עבודתם של כל גופי האכיפה, על מנת להיאבק בתופעה וכדי למנוע מראש הישנותם של אסונות בתחום זה".

ארכיון (צילום: דוברות המשטרה)

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!