חדשות הארץמבזקים

נשיא המדינה השתתף בטקס בחניכת “בית קק”ל למצוינות” בנצרת עילית

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין השתתף היום (שלישי) בטקס חניכת “בית קק”ל למצוינות” בנצרת עילית. בתי קק”ל למצוינות הם מרכזים חינוכיים, בנגב ובגליל, שמטרתם לעודד מצוינות ולסייע להתמודד עם פערים בין פריפריה למרכז. המרכזים יטפחו מנהיגות צעירה ולצד זה יהוו גם מקום לבילוי שעות הפנאי. באירוע נשאו דברים יו”ר קק”ל דני עטר וראש העיר נצרת עילית רונן פלוט.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מדברי הנשיא באירוע: “גם בשנת 2018 יש עדיין פער בין הסיכוי של ילד מהמרכז להצליח במקצועות המדעיים, לבין הסיכוי של ילד מהפריפריה להצליח באותם המקצועות. את הפער הזה צריך לסגור, כבר היום, כבר אתמול. בית המצוינות הזה יכול וצריך לתת לכל נער ונערה, כאן בנצרת עילית ובאזור, את האמונה שהשמים הם הגבול, שהמאמץ משתלם. שאין שום סיבה לוותר לעצמך או לקמץ בחלומות.”

קרדיט צילום: עמוס בן גרשום/לע”מ
קרדיט צילום: עמוס בן גרשום/לע”מ

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!