חדשות הארץמבזקיםפוליטי / מדיני

"ממשלת השחיתות של נתניהו הפסיקה לדאוג לאזרחי ישראל"

ח"כ סתיו שפיר (המחנה הציוני) קראה הבוקר (שבת) באירוע פעילים בבאר שבע לקיומן של בחירות בדחיפות ואמרה כי "בחירות חדשות יוכיחו שאזרחי ישראל מתעבים שחיתות ויודעים שהממשלה הזו מפקירה אותם לצורך אינטרסים אישיים ופוליטיים".

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

שפיר הוסיפה, "לכולם ברור שממשלת השחיתות של נתניהו הפסיקה לדאוג לאזרחי ישראל. כל מה שמעניין אותם זה לשרוד בתוך ביצת החקירות שהם טובעים בה, ולכן לא שמענו מהממשלה תשובה אחת על כך שבתקציב הבריאות שיעבור השבוע אין שום חיזוק לבתי החולים בפריפריה, בתקציב החינוך הפערים מתפוצצים, והנכים נאלצים שוב להסתפק בפירורים עלובים. הדבר היחיד ששמענו על התקציב הוא על הצורך הפוליטי של נתניהו להעביר אותו. ככה נראית מדינה ששוקעת בשחיתות, וכל יום נוסף יאפשר גניבה נוספת מכספי המיסים  שלנו, ופגיעה נוספת במדינה".

(צילום: מתוך אתר הכנסת)

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!