חדשות הארץמבזקיםצבא וביטחון

דיווח ראשוני: מתנדב משטרה נפצע קל מפליטת כדור במרחב יפתח

מתנדב ית"מ (יחידת תנועה מיוחדת) במרחב יפתח של מחוז תל אביב נפצע הערב (חמישי) באורח קל בפלג גופו התחתון כתוצאה מפליטת כדור. המתנדב נפצע בעת שהכניס אקדח אל תוך הנרתיק והכדור שנפלט פגע בישבנו. המקרה אירע ביומן בתחנת המשטרה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי המתנדב קיבל מהיומנאי אקדח מסוג יריחו ומחסנית בנפרד, המתנדב הכניס את המחסנית לנשק ולאחר מכן ניסה להכניס את האקדח לנרתיק שככל הנראה לא היה מתאים והנשק נדרך כשניסה להוציא את הנשק נפלט כאמור כדור ופגע בישבנו. הוא טופל במקום ופונה להמשך טיפול בבית החולים.

בעקבות המקרה הוציאה המשטרה הודעה לשוטרים והמתנדבים על מנת לחדד את הנהלים, תפעול אקדח ואיסור דריכה או כל פעולה שלא מול חומת מגן מסודרת. איסור להשתמש בנרתיק שאינו מותאם ומונפק ע"י היומנאי.

(קרדיט: מתוך טלגרם)

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!