חדשות הארץמבזקים

ארגון 'בלב אחד' הגיעו מחופשים והפתיעו ילד מרותק לכיסא גלגלים

כבכל ימות השנה גם בימי הפורים נרתמו בארגון 'בלב אחד' לשמח את הילדים המיוחדים והחולים ומשפחותיהם, וכך יצא לדרכו מבצע 'משלוח מנות' לשם כך נשכרו מספר רכבים גדולים עמם נסעו מתנדבים מחופשים לחלוקת משלוחי מנות גדולים ועמוסים בממתקים שישמחו במעט את הילדים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

במהלך הפורים הגיעו המתנדבים לביתו של שרוליק ילד מאלעד המרותק לכיסא גלגלים שם היו המשפחה באמצע סעודת היום והעניקו לו משלוח מנות רקדו איתו ושרו במשך זמן ארוך בשיאם של הריקודים עצר אותם אביו של הילד והחל להעניק ברכות למתנדבים ואמר להם שסוף סוף מישהו הגיע לתת משלוח מנות ליוסי כי חבריו לא יכולים לבוא אליו וחלקם לא זכרו לבוא אליו.

מבצע זה הוא רק חוליה נוספת בשרשרת הפעילות הענפה של ארגון 'בלב אחד', כאשר במהלך כל השנה יוצאים מאות מתנדבי הארגון לכל רחבי הארץ על מנת להעניק עידוד ושמחה לחולים ומשפחותיהם, הפעילות נערכת בבתי חולים במחלקות השונות, במוסדות לימוד לילדים מוגבלים, בביקורי בית, במסיבות יום הולדת לילדים המוגבלים, ובפעילויות שונות שנעשות במהלך החגים והחופשות.

יצוין שבארגון נערכים בימים אלו לקראת הופעת ענק שתתקיים בחול המועד פסח.

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!