חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי

11 שנות מאסר על אריתראי שהורשע בחטיפה ובאונס קבוצתי

בית המשפט המחוזי בלוד גזר היום (שלישי) את דינו של קינדה טדסה, נתין זר מאריתריאה בן 25 והטיל עליו 11 שנות מאסר ופיצוי בסך 80 אלף שקלים בגין פרשת אונס קבוצתי בראשון לציון. טדסה הורשע בעבירה של חטיפה ובשתי עבירות אינוס בנסיבות מחמירות בצוותא חדא.

המקרה אירע ביוני 2015 כאשר טדסה היה עם עוד ארבעה מחבריו, אף הם נתינים מאריתריאה, במסעדת שווארמה בראשון לציון. החמישה הבחינו באישה בת 33 והחלו להתגודד סביבה, בשלב מסוים חטפו אותה וגררו אותה בכוח ובניגוד לרצונה מהשווארמה לבניין בו גרים שניים מהם והכניסו אותה לחדרם. החמישה החזיקו באישה במשך כשעה ו-40 דקות ושניים מהם, טקיה ואלי אנסו אותה כל אחד בתורו, בניגוד לרצותה תוך שהיחא צועקת "הצילו", "הצילו" זאת בשעה שהנאשם טדסה עומד מחוץ לדלת וממתין לתורו.

קראו גם:  המשטרה סגרה עסק למכירת מכוניות בהוד השרון לאחר שהוצת יממה קודם לכן

במהלך האונס של הראשון ולמשמע צעקותיה של האישה הגיע למקום מכר שלה וניסה להיכנס לחדר אך טדסה שעמד בחוץ הדף אותו ומנע ממנו להיכנס בכדי לסייע לה. גם כעבור זמן מה, כאשר האחרון בחבורה היה עם האישה בחדר, שב המכר למקום ושוב נהדף על ידי טדסה אלא שלאחר התעקשות שוחררה האישה ונלקחה על ידו מהמקום.

ביהמ"ש קבע בגזר הדין כי: "הנאשם וחבריו פשעו במתלוננת, רמסו את נשמתה ואת גופה, ועשו בה כרצונם כאילו הייתה חפץ… אמת, הנאשם עצמו לא לא קיים יחסי מין עם המתלוננת כאשר נכנס לחדר "בתורו", וזאת לאחר ששאל אותה להסכמתה, היא סירבה, והוא כיבד זאת. ואולם הנאשם עמד ושמר מעבר לדלת הנעולה בעת ששני הראשונים אנסו אותה, כאשר הוא שמע את זעקותיה וידע שהם אונסים אותה. הנאשם אף הרחיק פעמיים את מי שבא כדי לחלצה. כמו כן, הנאשם בעצמו היה שותף פעיל ביותר בחטיפתה של המתלוננת למקום האונס. ליל הבלהות שכפו בני החבורה על המתלוננת, נמשך שעה וארבעים דקות ונפסק רק כאשר מכר שלה בא וחילץ אותה מהמקום."

קראו גם:  בג"ץ פסק: בשל ניגוד עניינים - לא ניתן למנות את הרב רלב"ג לתפקיד אב בית דין
אילוסטרציה (קרדיט:pixabay.com)

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

תגובה אחת

  1. אלו הם מבקשי המקלט?! ברחו מארצם כדי להציל נפשם?
    אלו חיות אדם עם נורמות של הגרוע שבחיות האדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button
דילוג לתוכן