חדשות הארץמבזקיםפוליטי / מדיני

שקד: אין כל סיבה לתת לשמאל את התענוג של הפלת ממשלת ימין

שרת המשפטים איילת שקד אמרה הערב (ראשון) באייפא"ק: "משבר הגיוס הוא פייק קרייסס. יהיה זה חוסר אחריות ש"המשבר" יוביל לבחירות ולהפלת ממשלת ימין. צריך לעבוד עם השותפות הקואליציוניות על נוסח פשרה שכולם יוכלו לחיות איתו.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

הממשלה הנוכחית טובה ועושה דברים חשובים בביטחון, בכלכלה, במשפט ובחינוך. אין כל סיבה לתת לשמאל את התענוג של הפלת ממשלת ימין. אף אחד לא יכול להתחייב שהשמאל לא יעלה לשלטון".

שקד, האשה היחידה בקבינט, דיברה גם על המצב הביטחוני בגבול הצפוני והבהירה שישראל לא תאפשר לאירן להתבסס בסוריה ולחיזבאללה להתחמש בנשק מדוייק.

כמו כן, השרה בירכה את נשיא ארהב על העברת השגרירות ואת השגרירה ניקי הילי על תמיכתה הבלתי מתפשרת בישראל באו״ם.

השרה שקד נשאה דברים בפורום של אלפי אנשים ולאחר מכן בפני 120 התורמים הגדולים של אייפא"ק. מחר שקד תשתתף באירוע של הקהילה היהודית של ניו ג'רזי, ממנה יגיע נשיא אייפא"ק הבא, בשדולת נשים של אייפא"ק, וכן בכנס שמארגנת מועצת יש"ע.

קרדיט: אייפאק
קרדיט: אייפאק

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!