חדשות הארץמבזקיםפוליטי / מדיני

"אל תתנו לנתניהו לקחת את המדינה הזאת כבת ערובה שלו בדרך למטה"

יו"ר מרצ זהבה גלאון התארחה הבוקר (שבת) באירוע שבתרבות בראשון לציון עם איתן דנציג ואמרה כי "זו לא שתיקת הכבשים זו שתיקת השפנים, במקום ללכת לבחירות חברי הקואליציה משמשים מגן אנושי לשחיתות ולהסתה נגד השמאל והתקשורת".

גלאון הוסיפה ואמרה, "אל תתנו לנתניהו לקחת את המדינה הזאת כבת ערובה שלו בדרך למטה. ראש ממשלה לא יכול להמשיך לנהל את חיינו כשבכל יום מוטלת על ראשו עוד פצצה פלילית, והוא נמצא בניגוד עניינים בין טובתו כחשוד לבין טובת המדינה."

"שרי הקואליציה שמאפשרים לראש הממשלה נתניהו, החשוד בהתנהלות מושחתת ושיטתית של ניצול מעמדו כדי להשיג טובות הנאה תוך מתן שוחד ושימוש בכוח השלטוני, להישאר בתפקידו, עד שהיועמ"ש יחליט, או עד שיהיה כתב אישום, מאפשרים לו לקחת את המדינה כבת ערובה בדרך למטה. במקום לשלוח אותו הביתה וללכת לבחירות הם מזייפים תמיכה בראש הממשלה מחשש לקריירה הפוליטית שלהם.", אומרת גלאון.

קראו גם:  הפרקליטות שוקלת להעמיד לדין את ח"כ לשעבר מיכאל בן ארי בגין הסתה לגזענות

"אנחנו לא ניתן להם רגע אחד של מנוחה", הבהירה "לא לנתניהו, ולא לשרים שמספקים בלוני חמצן לכנופיית המושחתים שהשתלטו לנו על המדינה. אם אתם לא תכריזו על בחירות ותפסיקו את הכהונה האומללה הזאת – אנחנו נעשה את זה". איימה יו"ר מרצ.

(מתוך פייסבוק)

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן