בידורמבזקים

עדן בן זקן מגיבה לראשונה: "עוברת ימים לא קלים"

לאחר 5 ימים לא קלים שעברו על הזמרת המצליחה עדן בן זקן, כשסרטון בו היא מופיעה בעירום חלקי בעת שהיא מודדת בגדי ים בחדר תפירה בחנות "בננהוט" של נטע אלחמיסטר ונועה בני, מגיבה היום הזמרת לראשונה בעמוד האיסנטגרם שלה, "כפי שאתם יודעים אני עוברת ימים לא קלים, אני רוצה להגיד תודה רבה לכל מי שתומך בי, אני מתחזקת בזכותכם."

ביום ראשון, בשעות הצהריים פורסם בכלי התקשורת על סרטון של הזמרת עדן בן זקן בעירום חלקי שדלף לרשת. הסרטון צולם במצלמות אבטחה ותיעד את הזמרת כשהיא מודדת בגדים בחדר התפירה של חנות בגדי הים ברחוב בן יהודה בתל אביב.

עדן בן זקן נגד נטע אלחימסטר ונועה בני (מתוך אינסטגרם)

מיד עם היוודע כי הסרטון מופץ ברשת מיהר עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של בן זקן, להגיש תלונה במשטרה ופרסם תגובה בה ציין כי עדן המומה ונפגעה קשות מהחדירה לפרטיותה, "אנחנו המומים מרמת השפל והחדירה לפרטיות שאליה אנשים מגיעים תמורת פירסום או כסף, אנו מגישים תלונה במשטרה ברגעים אלו", מסר.

גיא אופיר, עו"ד שמייצג את הזמרת, שיגר מכתב התראה לפני תביעה לאלחמינסטר ושותפתה נועה בני בעלות החנות בה צולם הסרטון. "עכשיו ניתן למשטרה לעשות את העבודה , אני בטוחה שהם יעשו אותה על הצד הטוב ביותר! " כתבה בן זקן באינסטגרם שלה.

קראו גם:  בנק ישראל: שערים יציגים למטבעות חוץ –24/06/2022

במשטרת ישראל מסרו כי "המשטרה פתחה בחקירה בחשד לפגיעה בפרטיות באמצעות הפצת סרטון מתוך חנות בגדי ים ברחוב בן יהודה בת"א . נסיבות האירוע נחקרות."

ההודעה שפרסמה היום הזמרת זכה עד כה למעל 50 אלף לייקים ולאינסוף תגובות, מחבקות ותומכות בזמרת, "עדן את מלכה תהיי חזקה כולנו מאחורייך ואת הכי מדהימה בעולם תשמרי על עצמך ושהקדוש ברוך הוא גם ישמור עלייך ויברך אותך בכל טוב ובהרבה בריאות ושמחה" נכתב באחת התגובות.

ערן פרזנטי ממשרד מ. פירון המייצג את אלחימסטר ושותפתה בני הגיב למכתב ההתראה של עורך דינה של הזמרת וכתב, "מרשותינו לא הפיצו, לא צילמו לא הובילו ולא ערכו את הסרטון ואין להן יד ורגל בפרשה והן המומות וסוערות בעקבות העניין והפגיעה בחברתן, עדן בן זקן. הניסיון להפעיל לחץ על מרשותינו באמצעות פניות חוזרות ונשנות לקבלת פרטים אשר כידוע לך היטב מצויים בחקירת משטרה, הינו ניסיון מיותר ופסול."

קראו גם:  בת 42 נפצעה קשה בתאונת דרכים סמוך לכאוכב

בעקבות הגשת מכתב ההתראה ובמקביל לתשובת עורך דינם, פרסמו נטע אלחמיסטר ונועה בני הודעה באינסטגרם בה פנו באופן ישיר לזמרת וכתבו לה שהן כואבות ומתוסכלות מהמעשה הנבזה והמרושע שפגע בה, "פרסום הסרטון הכה אותנו בהלם מוחלט. למרות כל הרעש בתקשורת חשוב לנו להגיד לעדן: עדן, את חברה יקרה שלנו, ואנחנו מאוד אוהבות אותך וכואבות את הפגיעה השפלה בך." עוד כתבו כי אינן יודעות מי פרסם את הסרטון ואיך הוא דלף. "נעשה הכל כדי לסייע לעדן ולמשטרה. אנחנו כואבות עם עדן את הפגיעה בפרטיותה ובטוחות שהאמת תצא לאור".

להודעה שפרסמו השתיים היו תגובות מעורבות, חלקן עודדו ותמכו וחלקן אף הוסיפו להאשמות כנגד השתיים. באחת התגובות נכתב, "ממש לא בסדר…הבת שלי גם קנתה אצלכם בגד ים בגלל שלא היה מקום בתא הלבשה אמרו לה למדוד בחדר תפירה ? צריך להגיש תלונה במשטרה …עדן מפורסמת אבל בטח יש המון בנות שראו אותם בעירום .בושה ואני כועסת בתור אמא."

קראו גם:  פעוטה נחנקה בביתה בירושלים והובהלה במצב קשה לבית החולים הר הצופים

מנגד כתבה אחרת, "רק תסבירי איזה אינטרס יכול להיות לנועה ונטע בפרסום הסרטון או מה שזה לא יהיה?? תנסי קצת לחשוב שכמו שזה פגע בעדן זה פוגע בשמן ובעסק הפרטי שלהן שעבדו קשה בשביל להקים אותו! נהפוך הוא זה יכול רק להרוס להן. האחראים באמת יענשו ויקבלו מה שמגיע להם. בסוף הפרשה הזאת אנשים יבינו שיש אחראי אחר לכל זה וזה לא הן!!"

A post shared by baNaNhot Bikinis ? (@bananhot) on

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן