כתב אישום נגד עובד זר מתאילנד: רצח את חברו במצ'טה באורך 40 ס"מ


כתב אישום נגד עובד זר מתאילנד: רצח את חברו במצ'טה באורך 40 ס"מ

המשטרה התירה לפרסם הבוקר (רביעי) כי פוענח מותו של סרמסק ריאוקיאפון בן 32 עובד זר מתאילנד. חוקרי המשטרה סיימו את חקירת מותו ובתחילת השבוע ניתנה הצהרתם תובע כנגד החשוד קונפונימינט פולסאנג בן 39. מחר צפויה המשטרה להגיד נגד פולסאנג כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

המקרה אירע בתחיל החודש (ב-2 בפברואר 2018) כשאר התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה על קטטה בין עובדים זרים מתאילנד ביישוב יוגב. למקום הוזעקו השוטרים וכשהגיעו גילו סמוך לאחר המשקים ביישוב בישראלי ולצידו כ-10 תאילינדים שעובדים במקום ובסמוך איליהם שוכב אדם על הארץ שותת דם. צוות רפואי שהגיע למקום ביצע בו פעולות החייאה אך לבסוף נאלץ לקבוע את מותו בזירת האירוע.

השוטרים סגרו את הזירה, פינו מהמקום את הסקרנים והחלו לבצע פעולות חקירה ראשוניות. במקביל הוזעקו למקום כוחות משטרה מיוחדים בהם מעבדת זיהוי ניידת, חוקרי זירה, צוות פיקוד המרחב והמחוז והחקירה הועברה למחלק הרצח של ימ"ר צפון. שם גילה צוות החקירה כי בזירת האירוע- מטבח ששימש את כל העובדים הזרים שעבדו שם בחממות- התפתחה קטטה והמנוח נפצע מדקירה באזור הבטן אשר ככל הנראה גרמה למותו.

במקום נעצרו 11 תאילנדים והחוקרים בסיוע של מתורגמנית דוברת השפה החלו חוקרים את העצורים במשך כל הלילה. מחקירה זו הם מבינים כי קיים עובד זר אחר, אשר לא נכח במקום האירוע בעת הגעת השוטרים, והוא זה אשר ככל הנראה גרם למותו.

בשעות הבוקר המוקדמות הצוות המבצעי חזר למושב והחל לבצע סריקות ותשאול של תושבי המקום עד אשר אותר החשוד כשהוא מסתתר בחממה .

זירת הרצח – צילום: דוברות המשטרה

מחקירת האירוע עולה כי בין המנוח לתאילנדי אחר היה קיים סכסוך. בשעות הערב נכנסו למטבח והחלו בשתיה חריפה של אלכוהול כאשר לפתע נכנס למקום המנוח. בשלב מסוים התפתחה ביניהם קטטה כאשר הרקע לכך הוא סכסוך קודם בין השניים. כתוצאה מהקטטה המנוח נפל על הארץ כאשר לפתע הגיח למקום החשוד כשהוא מצוייד במצ'טה בעלת להב באורך של כ-40 ס"מ המשמשת אותו לכריתת ענפי התמרים וחבט בו באזור הבטן של המנוח כשהמנוח שוכב על הרצפה וגרם למותו.
.
רב"ש המושב הזעיק את המשטרה והחשוד שהבחין בשוטרים מגיעים מיד נמלט מהמקום ובהמשך אמור נעצר. עוד עלה במהלך החקירה כי גם אשרת הכניסה שלו פגה כבר בתאריך 31.12.2017 ולא חודשה.

לאחר חקירה אינטנסיבית ומאומצת שבה נחקרו למעלה מ- 20 אנשים, כאשר רובם דוברי השפה התאילנדית, גובשה תשתית ראייתית כנגד החשוד ופרקליטות מחוז צפון שליוותה את החקירה הגישה לבית משפט השלום בנצרת הצהרת תובע לפיה יוגש כנגד החשוד כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים בגין חשד לרצח.

בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו של החשוד עד למחר, שאז יוגש כנגד החשוד כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

מעוניינים לכתוב אצלנו או לנהל טור משלכם? לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

מעוניינים לכתוב אצלנו או לנהל טור משלכם? לחצו כאן ושלחו לנו הודעה


כרטיס ביקור דיגיטלי
צילום: pixabay

כשהחברים שלכם יספרו לכם על ההטבה שהם קיבלו מאיתנו, אל תהיו מופתעים

הצטרפו עכשיו לרשימת המנויים שלנו

בחינם

אל תפספסו את ההזדמנות

* בלחיצה על "הצטרפות" אני מאשר/ת קבלת הודעות מחדשות מבזק לייב

דילוג לתוכן