חדשות הארץמבזקיםסרטונים

צפו בתיעוד: ניגש ל"עזור" לה לנפח אוויר בצמיגי הרכב וגנב לה את הארנק

ביום חמישי האחרון עצרה טלי בדרכה לעבודה בתחנת הדלק "סונול" בכניסה ליישוב נחלים, בכדי לנפח אוויר בצמיגי הרכב שלה. אדם שעצר עם רכבו צמוד אליה יצא וניגש "לעזור" לה לנפח אוויר. טלי סיפרה כי חשבה שהוא ממהר ולכן רצה לזרז את התהליך. בשלב מסוים הוא העביר לה את צינור המשאבה ואמר לה "לכי תמלאי אוויר בגלגלים מקדימה".

אז כשניגשה לחלקו הקדמי של הרכב, התגנב בשקט האיש, פתח את הדלת כשעל הכיסא ליד הנהג מונח התיק שלה, הוציא את הארנק וסגר מיד את הדלת. טלי ששמעה כי דלת הרכב שלה נטרקה ניגשה מיד לראות מה קורה בזמן שהבחור מחביא את הארנק מתחת לרכב ואומר לה "רציתי לראות מה מספר לחץ האוויר שרשום שם שצריך למלא בגלגלים", טלי סיפרה כי זה היה נראה לה חשוד אך כשהביטה על הכיסא וראתה שהתיק עדיין מונח שם אמרה לעצמה "הוא לא לקח כלום", נכנסה לרכבה והמשיכה בנסיעתה לעבודה. כשהגיעה לעבודה ורצתה לצאת מהרכב הבחינה כי הארנק איננו ומיד הבינה כי אותו איש "שעזר" לה לנפתח אוויר בצמיגי הרכב שלה גנב לה אותו.

קראו גם:  בזמן שישנתם: אושרו בקריאה ראשונה הצעות החוק לפיזור הכנסת

טלי חזרה אל תחנת הדלק, כשעה נסיעה ממקום עבודתה, שם פגשה את ארתור מנהל התחנה שצפה במצלמות האבטחה וסייע לה להבין מה בדיוק אירע. בסרטון ממצלמות האבטחה רואים בבירור איך ניגש האיש, פותח את הדלת של הרכב שולף את הארנק ולוקח אותו. טלי לקחה את הסרטון המתעד את האירוע ונסעה להגיש תלונה בתחנת המשטרה כשמספר הרכב של החשוד ברשותה.

צפו בתיעוד

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן